Масштабніше та амбітніше


Новини: Масштабніше та амбітніше

Стане 2-й Київський Міжнародний кінофестиваль

Вчора, 18 травня, в столичному кінотеатрі «Батерфляй Ультрамарин» відбулася пресова конференція організаторів 2-го Київського Міжнародного кінофестивалю, на якій були присутні генеральний продюсер фестивалю Федір Крат, президент фестивалю, народний артист України Богдан Ступка, голова відбіркової комісії фестивалю Ірина Гордійчук та акторка Ірина Токарчук.
Другий кінофорум, що він пройде в Києві від 25 травня до 1 червня 2010 року, значно перевищить дебютний за своїми масштабами. Програма фестивалю розширилася втричі та охопила більше 100 стрічок з 40 країн світу.
Журі основної конкурсної програми 2-го Київського міжнародного кінофестивалю очолить легендарний режисер Отар Іоселіані. Окрім нього до цього журі увійшли Вадим Перельман (США), Армен Джигарханян, Сергій Якутович (Україна), Марцель Лозинський (Польща) та Марта Месарош (Угорщина).
Протягом фестивальних днів столицю України відвідають Ольга Куриленко, Іштван сабо, МієкоХ арада, Касперв ан Дьєн, Робер Оссейн, Міхал Жебровський, Алєксєй Сєрєбряков, Лазар Рістовськи, Станіслав Говорух ін, АйданС айман, Дм ітрій Мєсхієв, Тигран Кеосаян, Геннадій Хазанов та інші.
Всі стрічки як конкурсної, так і поза конкурсної програм будуть демонструватися в залах столичних кінотеатрів «Батерфляй Ультрамарин» та «Батерфляй де Люкс», а отже будуть доступні для перегляду і пересічними глядачами.
Україну в конкурсній програмі з 16 повнометражних стрічок представлятиме картина «Стріляй негайно», що її знято на Одеській студії режисером Віленом Новаком.
Також в рамках фестивалю заплановано провести низку диспутів та круглих столів з нагальних питань світового кінематографу та Київський форум копродукції CINERALLY KYIV.
Алексей Першко 19 травня 2010


Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 625
Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку» Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку»

Зірковий час Ембер Мідфандер.

05 червня 2021 0 1729
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1152
У «Джокера» буде сиквел У «Джокера» буде сиквел

Сценарій напише автор першого фільму Тодд Філліпс.

31 травня 2021 0 2360
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 1052