2-й Київський МКФ: старт


Новини: 2-й Київський МКФ: старт

Сьогодні, в палаці «Україна»

Сьогодні, 25 травня 2010 року, в Національному палаці «Україна» розпочинає свою роботу Другий Київський Міжнародний кінофестиваль.
Основна конкурсна програма складатиметься з 16 стрічок. Окрім цього, 10 фільмів склали спеціальну конкурсну програму «Дзеркало», фаворита якої визначать авторитетні кінокритики: Алік Шпилюк (Україна), Єлена Стінова (Росія) та Сергій Рахлін (США).
Кожну з конкурсних стрічок зможуть побачити не тільки члени журі, але й пересічні глядачі, адже квитки на перегляди доступні у вільному продажу.
Окрім того, на українських кіноманів очікує ціла низка тематичних програм: «Персона», «Соціальна програма/Екологія», «Спортивний екран», «Жіночий погляд». Вони також зможуть оцінити сучасне турецьке, аргентинське, російське кіно, ретроспективи визнаних майстрів кінематографу, а також українські прем’єри.
Не може не радувати присутність в конкурсній програмі вітчизняної стрічки «Стріляти негайно» Вілена Новака. Новинкою Другого КМКФ стала участь в конкурсній програмі неігрових фільмів.
Журі основної конкурсної програми 2-го КМКФ очолить легендарний кінорежисер, призер Московського, Венеціанського та Берлінського кінофестивалів Отар Іоселіані. Компанію йому в суддівському президіумі складуть кінорежисер з українським корінням Вадим Перельман (США), видатний актор Армен Джигарханян, український живописець та художник-постановник Сергій Якутович, всесвітньо визнаний режисер-документаліст, член Американської Академії кінематографічних мистецтв та наук Марцель Лозинський (Польща), знакова угорська режисерка, сценаристка та продюсерка Марта Месарош та відомий турецький режисер Айдин Сайман.
Завершить свою роботу Другий Київський Міжнародний кінофестиваль 1 червня.
Алексей Першко 24 травня 2010


Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 763
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1067
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 522
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 319
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 881