Гондрі очолить журі Канн


Новини: Гондрі очолить журі Канн

Конкурсу короткометражних фільмів та програми «Сінемфондасьйон»

Головою журі конкурсу короткометражних фільмів та програми «Сінефондасьйон» 64-го Каннського фестивалю призначено кінорежисера Мішеля Гондрі. Цю роль до нього виконували такі визначні постаті кіно, як Атом Егоян, Ху Сяо Сянь, Мартін Скорсезе, Джон Бурман та інші.
Мішель Гондрі, режисер, кліпмейкер та музикант, має на сьогоднішній день в активі 7 повнометражних фільмів, декілька короткометражок та сімдесят відео кліпів. Його творчість вкрай самобутня та позначена спрямуванням до утопії, нереального світу.
Гондрі – справжній віртуоз кіномистецтва: він постійно винаходить все нові та нові неймовірні спецефекти, подібно до того, як свого часу створював перші прийоми сценічної ілюзії Жорж Мельєс.
Перший повнометражний фільм Гондрі «Звіряча натура» демонструвався 2001 року на Канському фестивалі. Режисер повертається на фестиваль 2008 року з новелою в альманасі «Токіо!», відібраною до програми «Особливий погляд», а 2009 року поза конкурсом було показано його документальну стрічку «Заноза в серці».
Особливу відомість принесли Гондрі його повнометражні картини: «Вічне сяяння чистого розуму», що вона отримала «Оскар» за кращий сценарій, «Перемотка» та, нарешті, «Зелений шершень», що вона є на сьогоднішній день найбільшим успіхом режисера в кінопрокаті.
Як вже повідомляв портал kino-teatr.ua нещодавно в паризькому Центрі Помпіду Мішель Гондрі відкрив творчу студію «Фабрика аматорського фільму», в якій кожному надається можливість за 3 години зняти власний короткометражний фільм.
Геніальний ілюзіоніст та нестримний фантазер, Мішель Гондрі особисто вручить нагороди 20 травня 2011 року трьом лауреатам програми «Сінефондасьйон», а 22 трувня, на церемонії закриття – «Золоту пальмову гілку» переможцеві конкурсу короткометражних фільмів.
Алексей Першко 22 лютого 2011


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 340
«Білосніжка» від режисера «Людини-павука» «Білосніжка» від режисера «Людини-павука»

Головну роль отримала Рейчел Зеглер.

23 червня 2021 0 187
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 187
«Загін самогубців: Місія навиліт». Новий трейлер «Загін самогубців: Місія навиліт». Новий трейлер

Зовсім скоро в кіно!

23 червня 2021 0 155
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 379