addams-family-2

Канни-2011: знайомі всі обличчя


Новини: Канни-2011: знайомі всі обличчя
Невгамовний ван Сант

Переможці фестивалю знову в конкурсі?

Хоча до початку 64-го Каннського кінофестивалю ще більше 2-х місяців, вже існують численні передбачення щодо учасників конкурсної програми цього заходу. Більшість експертів сходяться на тому, що до конкурсу потраплять завсідники фестивалю та його колишні лауреати.
Серед них – «Невгамовний» Гуса Ван Санта, «У нас є Папа» Нанні Боретті та «Меланхолія» Ларса фон Трієра з Шарлоттою Генсбур, Кіфкром Сазерлендом та Кірстен Данст в головних ролях.
Інші європейські претенденти на участь в Канському конкурсі: Акі Каурісмякі зі стрічкою «Гавр», Педро Альмодовар з фільмом «Шкіра, в якій я живу», Паоло Соррентіно («Нібито це те місце»), брати Арденни («Дитина з велосипедом»), Андре Арнольд («Грозові висоти»), Нурі Більге Джейран («Одного разу в Анатолії»), Стів МакКвін («Сором») та Ульріх Зайдль («Рай»).
Серед претендентів є і 2 російських фільми: «Єлєна» Андрія Звягінцева та «Фауст» Алєксандра Сакурова.
Очікується також, що Терренс Малік все ж завершить своє «Дерево життя» з Шоном Пенном та Бредом Піттом, що воно мало брати участь в канському конкурсі ще рік тому. Окрім нього та Гуса Ван Санта передбачається, що обидві Америки в Каннах представлять канадець Девід Кроненберг зі стрічкою «Небезпечна метода» (з Вігго Мортенсеном в ролі Зігмунда Фрейда), бразилець Вальтер Саллєш з фільмом «На дорозі» та американець Френсіс Форд Коппола зі стрічкою Twix Now and Sunrise.
Азійський регіон буде представлено стрічками «Великі майстри» Вонга Карвая, «Вбивця» Хоу Сяо Сеня, «Спійманний» Брійанте Мендози, «Я хочу» Хірокадзу Коре-еди та «Життя без принципів» Джонні То. Але станеться це тільки в тому випадку, якщо режисери встигнуть вчасно завершити свої фільмі.
На французьку квоту в конкурсі претендують Брюно Дюмон («Імперія»), Філіпп Гар рель («Цим літом»), Крістоф Оноре («Кохана»). На жаль, «Бунт» Матьє Кассовіца та «Чернець» Домініка Молля будуть готові не раніше літа цього року.
Нагадаємо, що фестиваль відкриється новою стрічкою Вуді Аллена «Північ в Парижі», а його велике журі очолить Роберт Де Ніро.
64-й Каннський кінофестиваль пройде від 11 до 22 травня 2011 року.
Алексей Першко 24 лютого 2011


Ім’я:
28 листопада 2021
Ваш коментар

популярні новини


Тайка Вайтиті екранізує легендарний комікс Тайка Вайтиті екранізує легендарний комікс

«Інкал» стане фільмом.

26 листопада 2021 0 466
Кейсі Аффлек зіграє в трилері про космічну місію Кейсі Аффлек зіграє в трилері про космічну місію

Разом з Лоуренсом Фішберном.

25 листопада 2021 0 525
Трейлер «Не дивіться вгору» з Дікапріо та Лоуренс Трейлер «Не дивіться вгору» з Дікапріо та Лоуренс

Здається, це претендент на Оскар.

22 листопада 2021 0 912
«DC Ліга Суперулюбленців». Перший трейлер «DC Ліга Суперулюбленців». Перший трейлер

А ви знали, що у Супермен є Суперпес?

25 листопада 2021 0 482