УЇК-ЕНД З ARTE


Новини: УЇК-ЕНД З ARTE

Починається сьогодні у кінотеатрі «Київ»

Посольство Франції та Посольство Німеччини в Україні, Французький інститут в Україні та Ґете Інститут
запрошують киян та гостей міста на «УЇК-ЕНД З ARTE»
 - три дні з франко-німецьким телеканалом з особливою історією, форматом та покликанням.
11 – 13 березня у кінотеатрі «Київ» ви матимете нагоду побачити найкращі фільми телеканалу протягом 2 ночей французького та німецького кіно.
Готтфрід Лангенштайн, віце-президент телеканалу ARTE, та Жером Клеман, президент ARTE France і колишній президент ARTE, урочисто відкриють програму «Уік-енду з ARTE».
На великому екрані кінотеатру «Київ» та на малому екрані (в ефірі Першого Національного) ви відкриєте для себе широкий спектр ігрових та документальних фільмів, чиїм виробником чи співвиробником виступає телеканал ARTE.
Телеканал ARTE був створений 1992 року спільними зусиллями французів та німців у прагненні надати співпраці між двома країнами нового культурного виміру. Телеканал ARTE, орієнтований на європейську та міжнародну спільноту, веде мовлення зі Страсбурга одночасно французькою та німецькою мовами. Він фінансується спільно обома країнами. Основні вісі його програм – це мистецтво та культурне розмаїття. Вимогливість до якості роблять цей канал надзвичайним.
Урочисте відкриття «Уїк-енду з ARTE» - 11 березня о 20:00 в кінотеатрі «Київ» у присутності Готтфріда Лангенштайна, віце-президента каналу та Жерома Клемана, президента ARTE France.
Після відкриття пройде «Ніч французького кіно», до програми якої включено стрічки «Клівленд проти Уолл-стріт» Жана-Стефана Брона, «Лондон Англія» Рашида Бушареба, «Дерево» Жюлі Бертучеллі та «Леді Чаттерлей» Паскаль Ферран.
12 березня о 20:30 почнеться «Ніч німецького кіно від телеканалу ARTE», в рамках якої буде показано 10-серійний трилер «Перед лицем злочину» Домініка Графа. В заході прийме участь автор сценарію стрічки Рольф Базедо.
Також в рамках «Уїк-енду» 13 березня в кінотеатрі «Київ» буде показано стрічки «1989. Єлисейський палац та берлінський мур» Патріка Барберіса, «Непокірний Ріхтер» Брюно Монсенжона та «Дисиденти. Ремісники свободи» Рут Зільберман.
Алексей Першко 11 березня 2011


Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом

Від авторки "Неортодоксальної».

24 червня 2021 0 201
«Загін самогубців: Місія навиліт». Новий трейлер «Загін самогубців: Місія навиліт». Новий трейлер

Зовсім скоро в кіно!

23 червня 2021 0 367
«Білосніжка» від режисера «Людини-павука» «Білосніжка» від режисера «Людини-павука»

Головну роль отримала Рейчел Зеглер.

23 червня 2021 0 388
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 396
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 564