100% 3D


Новини:  100% 3D

 Через 5 років

На днях Джеймс Кемерон перед вельми поважною публікою заявив, що вже через 5 років трьохвимірні фільми можна буде показувати в будь-якому кінотеатрі. Зроблено це було на ланчі, присвяченому презентації нової фірми Camero-Pace Group, що вона планує зайнятися розробкою знімальних технік на основі технологій, розроблених для зйомок «Аватара».
Метою компанії є розробка технологій, які вже через 10 років зроблять трьохвимірне зображення нормою на всіх платформах – в кіно, на телебаченні, в комп’ютерних іграх.
Як заявив Кемерон, його нова компанія вже перейшла від створення систем з 50-70 камер (як на зйомках «Аватара») до систем з сотень камер, що дозволить швидко зробити 3D звичайною справою на зйомках телевізійного продукту. Домашні телевізори з 3D вже існують, як і технології передачі об’ємного зображення, тож головною проблемою стане недостатня кількість відповідного контенту. На вирішення цієї проблеми і спрямовані зусилля компанії Джеймса Кемерона та Вінса Пейса, з яким режисер працював над створенням системи камер Fusion 3D.
Прорив 3D в телебаченні пов’язаний в першу чергу з розвитком технологій, які не вимагатимуть для перегляду додаткових аксесуарів. Відбудеться це також в найближчому майбутньому.
У відповідь на ентузіазм Кемерона деякі спеціалісти відзначають, що в минулому році кількість людей, які бажали переглядати фільми у трьох вимірах різко скоротилася, що може свідчити про закінчення 3D-буму. І все ж 3 з 5 лідерів минулорічного світового бокс-офісу були трьохвимірними. 
Алексей Першко 14 квітня 2011


Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 473
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 494
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 477
Сергій Лозниця знову в Каннах
ексклюзив
Сергій Лозниця знову в Каннах

З документальним фільмом «Бабин Яр. Контекст»

03 червня 2021 0 2487
Г’ю Джекман у трейлері трилера «Ремінісценція» Г’ю Джекман у трейлері трилера «Ремінісценція»

Від авторки «Світу Дикого Заходу».

03 червня 2021 0 2334