Увійти через
facebook
 

"Generation П" їде на кінофестиваль у Торонто


Новини:

Фільм Віктора Гінзбурга "Generation П", знятий за однойменним романом Віктора Пелевіна, братиме участь в міжнародному кінофестивалі в Торонто (TIFF), що проходить з 8 по 18 вересня, і включений в програму "Авангард" (Vanguard), присвячену радикальним кіноексперіментам.
Раніше картина, що вийшла в російський прокат навесні, удостоїлася спеціальної згадки журі у програмі "На схід від заходу" на кінофестивалі в Карлових Варах і взяла участь у ризькому фестивалі "Музика і кіно", а також, за словами Гінзбурга, викликала великий інтерес на кіноринку в Каннах. Режисер попереджав, що конкретніше говорити про міжнародному прокаті можна буде саме після фестивалю в Торонто, де, як правило, завершується велика частина переговорів, розпочатих навесні в Каннах.
Повністю програма Торонто поки не оголошена. Відомі лише найбільші міжнародні прем'єри: так, в рамках TIFF покажуть "Леді", біографію бірманської правозахисниці Аунг Сан Суу Куй, зняту Люком Бессоном, з Мішель Йео у головній ролі, і бейсбольну комедію "Грошебол" Беннетта Міллера з Бредом Піттом у головній ролі . Крім того, в число гала-показів включено ряд картин, що беруть участь у Венеціанському фестивалі: "Небезпечний метод" Девіда Кроненберга, "Березневі іди" Джорджа Клуні, кінодебют Мадонни "WE", "Курча з чорносливом" Маржан Сатрапі.
Як фільму відкриття заявлена документальна картина Девіса Гуггенхайма "Вигнання з неба" - історія про те, як 20 років тому група U2, яка недавно поставила абсолютний світовий рекорд по заробітках в концертному турне, записувала свій альбом Achtung Baby.

Катя Зиновьева 03 серпня 2011
Like

Ім’я:
19 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


"Кролик Петрик 2". Перший трейлер "Кролик Петрик 2". Перший трейлер

Вухань повертається.

18 жовтня 2019 0 155
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 161
Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 82
Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой" Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой"

Актор стверджує, що з його персонажем щось не так.

18 жовтня 2019 0 130
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 126