Став відомим сюжет нової стрічки про Супермена


Новини: Став відомим сюжет нової стрічки про Супермена

Кінокомпанія Warner Brothers і DC Entertainment оголосили про набір статистів для зйомок нового фільму про Супермена "Людина із сталі", режисером якого стане Зак Снайдер. Як повідомляє Comic Book Movie.com, в оголошенні вказано також короткий сюжет майбутньої картини, вихід якої в прокат запланований на червень 2013 року.

Так, в новому фільмі Снайдер по-своєму розповість історію становлення Супермена, якого належить зіграти акторові Генрі Кевіллу. Від стрічки, зйомки якої пройдуть в Канаді, судячи з усього, не варто очікувати чогось незвичайного або нового. Всі герої знайомі по попередніх картинах про головного американського супергероя.
Згідно синопсису картини, молодий журналіст Кларк Кент, з дитинства наділений надлюдськими здібностями завдяки своєму інопланетному походженню, буде задаватися сакраментальним питанням "Що я тут роблю?". За сюжетом йому належить зрозуміти, що особливі здібності тягнуть за собою ухвалення важких рішень, особливо коли світу загрожує смертельна небезпека.
"Направить він свої здібності на підтримку миру на Землі чи стане розділяти і володарювати? Кларку належить стати супергероєм -"Суперменом"- не тільки оплотом надії для всього світу, а й захисником для тих, кого він любить", - йдеться в оголошенні.
Головні ролі, крім Кевілла, в новому фільмі зіграють Емі Адамс (їй дісталася роль колеги і подруги головного героя), Майкл Шеннон (лиходій генерал ЗОД) і Лоуренс Фішберн (головний редактор видання Daily Planet, в якому працює Кларк Кент). Також в картині Снайдера з'являться Дайан Лейн, Кевін Костнер і Рассел Кроу.
Катя Зиновьева 18 серпня 2011


Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки» Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки»

Прем'єра – 3 вересня.

03 серпня 2021 0 321
Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2» Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2»

Прем'єра – восени.

02 серпня 2021 0 426
Перший кандидат на роль Синього Жука Перший кандидат на роль Синього Жука

Новий герой кіновсесвіту DC.

03 серпня 2021 0 287
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 855
Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом» Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом»

Від номінанта на Оскар Стівена Долдрі.

03 серпня 2021 0 299