17 днів на «Анігіляцію» (відео)


Новини: 17 днів на «Анігіляцію» (відео)

 Чергова (руйнівна?) Перемога Netflix

Спори про правомірність дистрибуційної політики компанії Netflix, яка випускає належать їй фільми, минаючи фазу кінотеатрального прокату, йдуть вже давно. І якщо в разі стрічок, продюсером яких була ця найбільша стрімінговая платформа, вдіяти вже нічого не можна і з цим вже змирилися, то звістка про те, як ця компанія випустить стрічку Алекса Гарланда (Ex Machina) «Анігіляція», яку зняла студія Paramount, потрясло багатьох.

Справа в тому, що за Paramount залишилися лише права на театральну дистрибуцію в США, Канаді та Китаї, а інші міжнародні права передані Netflix. І ця компанія вирішила, що викладе цю стрічку на всіх територіях. Крім трьох згаданих вище, всього через 17 днів після американської прем'єри, яка призначена на 23 лютого. Таким чином, українські глядачі, які виявлять бажання подивитися цю стрічку, повинні будуть стати абонентами Netflix і дивитися її - швидше за все - в оригіналі, адже на ринках, подібних українському, ця компанія не дуже старається в сенсі забезпечення перекладу.
Нагадаємо, що «Анігіляція» знята за першим романом з трилогії Southern Reach американського письменника Джеффа ВандерМеера, а головну роль в ній виконала Наталі Портман.
Алексей Першко 06 грудня 2017Ім’я:
21 квітня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каракс відкриє Канни Каракс відкриє Канни

Своїм новим фільмом «Аннетт»

19 квітня 2021 0 420
Нісон, Беллуччі та Пірс у трилері «Пам'ять» Нісон, Беллуччі та Пірс у трилері «Пам'ять»

Від режисера «007: Казино Рояль».

19 квітня 2021 0 370
Альфред Моліна повернеться в «Людині-павуку 3» Альфред Моліна повернеться в «Людині-павуку 3»

Доктор Отто Октавіус на місці.

19 квітня 2021 0 332
З «Гри престолів» – до сиквела «Аквамена» З «Гри престолів» – до сиквела «Аквамена»

Пілу Асбек зіграє з Джейсоном Момоа.

16 квітня 2021 0 731