17 днів на «Анігіляцію» (відео)


Новини: 17 днів на «Анігіляцію» (відео)

 Чергова (руйнівна?) Перемога Netflix

Спори про правомірність дистрибуційної політики компанії Netflix, яка випускає належать їй фільми, минаючи фазу кінотеатрального прокату, йдуть вже давно. І якщо в разі стрічок, продюсером яких була ця найбільша стрімінговая платформа, вдіяти вже нічого не можна і з цим вже змирилися, то звістка про те, як ця компанія випустить стрічку Алекса Гарланда (Ex Machina) «Анігіляція», яку зняла студія Paramount, потрясло багатьох.

Справа в тому, що за Paramount залишилися лише права на театральну дистрибуцію в США, Канаді та Китаї, а інші міжнародні права передані Netflix. І ця компанія вирішила, що викладе цю стрічку на всіх територіях. Крім трьох згаданих вище, всього через 17 днів після американської прем'єри, яка призначена на 23 лютого. Таким чином, українські глядачі, які виявлять бажання подивитися цю стрічку, повинні будуть стати абонентами Netflix і дивитися її - швидше за все - в оригіналі, адже на ринках, подібних українському, ця компанія не дуже старається в сенсі забезпечення перекладу.
Нагадаємо, що «Анігіляція» знята за першим романом з трилогії Southern Reach американського письменника Джеффа ВандерМеера, а головну роль в ній виконала Наталі Портман.
Алексей Першко 06 грудня 2017
Like

Ім’я:
03 червня 2020
Ваш коментар

популярні новини


«Аватар 2» вийде вчасно «Аватар 2» вийде вчасно

За запевненням Джеймса Кемерона

02 червня 2020 0 160
Держкіно збанкрутувало Довженко Держкіно збанкрутувало Довженко

Довженко-Центр оголосив себе неплатоспроможним

28 травня 2020 0 472
Стартував Чілдрен Кінофест Стартував Чілдрен Кінофест

Вже всьоме

29 травня 2020 0 4196
Райан Гослінг - перевертень Райан Гослінг - перевертень

Актор має намір зіграти в новій стрічці «Людина-вовк»

01 червня 2020 0 2260
Українське бадді-муві Українське бадді-муві

Презентовано офіційний постер фільма «Східняк»

26 травня 2020 0 511