KMW 2018 - Молдова і Україна: спільний контент


Новини:  KMW 2018 - Молдова і Україна: спільний контент
Молдова, Україна і виробництво контенту – як   виграти разом
19 вересня на KYIV MEDIA WEEK, за підтримки посольства США в Молдові, відбудеться панельна дискусія «Молдова і Україна: нові горизонти співпраці», присвячений великим можливостям і широким перспективам, які відкриваються сьогодні для двох країн в сфері кіно- і телевиробництва.
В рамках панельної дискусії, модератором якої стане виконавчий директор Української кіноасоціації Вікторія Ярмощук, відбудеться обговорення найбільш актуальних питань, які впливають на стратегічне взаємовигідне партнерство двох сусідніх країн в контексті виробництва контенту. У дискусії візьмуть участь авторитетні профільні експерти обох держав.
Ключовою темою обговорення стане копродукція як можливість взаємовигідного об'єднання творчих і фінансових ресурсів двох держав з метою виробництва контенту, призначеного як для показу на внутрішніх ринках, так і для експорту в інші країни.
В ході заходу будуть предметно розглянуті творчі та технічні можливості, якими володіє кожна з країн: наприклад, існуючі в них кіностудії, телеканали тощо. Учасники дискусії обговорять те, які перспективи відкриває спільне виробництво, тематично підкріплене близькістю менталітетів, спільним минулим і схожим теперішнім України та Молдови. А також труднощі реалізації подібних проектів, пов'язані з питаннями мови, правового регулювання тощо.
Особливу увагу буде присвячено темі виробництва контенту для міжнародного ринку. Представники України поділяться досвідом, який країна вже напрацювала в цій сфері, і тим, яким чином до цього процесу може підключитися Молдова. А представники Молдови, в свою чергу, проінформують про те, як їхня держава готується до введення системи cash rebate – повернення певної частини коштів, витрачених на кіно- і телевиробництво в країні, яка офіційно запрацює з 1 жовтня 2018 року.
Також в ході обговорення буде розглянуто питання держпідтримки галузі в обох країнах, який має безпосередній вплив на подальший вихід проектів на міжнародний ринок.
Під час дискусії експерти також піднімуть питання, що виходить за рамки галузі і що стосується комплексного формування іміджу держав. А саме – обговорять, як просувати країни на міжнародному рівні з метою формування міцних брендів для глобального ринку, що надзвичайно важливо для залучення зовнішніх інвестицій в локальну економіку.
Панельна дискусія «Молдова і Україна: нові горизонти співпраці» відбудеться в третій день KYIV MEDIA WEEK (19 вересня) з 11:30 до 13:00.
Одразу після заходу представники Молдови запрошують спікерів і гостей панелі, а також всіх учасників медіафоруму на спеціальний нетворкінг-ланч, який відбудеться в головному холі KMW з 13:00 до 14:00.
Захід організовано за підтримки посольства США в Молдові.
Партнер – Українська кіноасоціація.
KYIV MEDIA WEEK відбудеться 17-21 вересня 2018 року в Hyatt Regency Kyiv (Київ, Україна).
Алексей Першко 10 вересня 2018
Like

Ім’я:
22 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


«Ціна правди» від Джамали «Ціна правди» від Джамали

Прем’єра кліпу на пісню до фільму Агнєшки Голланд

21 листопада 2019 0 246
Крістіан Бейл послухався Нолана Крістіан Бейл послухався Нолана

І відмовився від четвертого фільму про Бетмена

20 листопада 2019 0 294
Три зірки Marvel зіграють у Содерберга Три зірки Marvel зіграють у Содерберга

Танос, Воїн і Зимовий Солдат.

20 листопада 2019 0 264
Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера" Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера"

Режисером знову стане Тодд Філліпс.

20 листопада 2019 0 329
Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів" Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів"

Екранізація Джека Лондона.

20 листопада 2019 0 251