Агенти Малдер і Скаллі можуть знову взятися за справу


Новини: Агенти Малдер і Скаллі можуть знову взятися за справу

Запуск нової стрічки залежить від кіностудії Fox.

Для тих, кому до душі було розкривати суть загадкових паранормальних явищ разом з агентами Малдером і Скаллі, хороша новина. Можливо, світ все ж побачить третій повнометражний фільм, заснований на телесеріалі 90-х.

Творець проекту «Секретні матеріали» Кріс Картер висловив надію на те, що третій епізод коли-небудь все ж побачить світ, правда залежить все від кінокомпанії Fox.

Продюсер і режисер шоу вже має сюжетну задумку, та й актори не проти знову об'єднається навколо свіжої історії.

Картер зазначив, що хотів би повернутися до міфології оригінального серіалу, хоча фільм з підзаголовком «Хочу вірити», випущений в 2008 році, зосереджувався на самостійній історії.

Виконавиця ролі Дани Скаллі актриса Джилліан Андерсон розповіла Картеру, що її партнер по знімальному майданчику в комедії «Як втратити друзів і змусити всіх тебе ненавидіти» - Саймон Пегг - є затятим шанувальником The X-Files. Продюсер, у свою чергу, не проти задіяти актора в третій частині «Матеріалів», за умови, що їй дадуть зелене світло. Кандидатуру Пегга розглядали і для «Секретних матеріалів: Хочу вірити», але там для нього не знайшлося ролі.

Нагадаємо, що оригінальний серіал «Секретні матеріали» йшов на телеекранах з 1993 по 2002 рік і складався з дев'яти сезонів. Проект удостоєний премій «Золотий глобус» і «Сатурн». Перша повнометражна стрічка за мотивами телесаги була випущена ще в 1998-му і зібрала 189 мільйонів при 66-мільйонних витратах. Картина «Хочу вірити» з'явилася в кінотеатрах в 2008-му, не надто виправдавши покладені на неї надії і заробивши всього 68 мільйонів при бюджеті в 30.

Головну чоловічу роль - спеціального Агента Фокса Малдера - зіграв актор Девід Духовни. У цьому році з його участю вийшов трилер «Фантом» Тодда Робінсона. Крім цього Духовни зіграв головну роль у серіалі "Секс і Каліфорнія".

Sushchenko 27 серпня 2013


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 110
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 163
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 617
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 183
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 634