Актор із «Анжеліки» загинув в автокатастрофі


Новини: Актор із «Анжеліки» загинув в автокатастрофі

Останнім вийшов фільмом актора стала епізодична роль в «Римських пригодах».

Зірки згасають швидко. Італійський актор і каскадер Джуліано Джемма, відомий ролями в знаменитих історико - пригодницьких кінофільмах «Анжеліка - маркіза ангелів» (1964) і «Чудова Анжеліка» (у радянському прокаті - «Анжеліка в гніві») (1965) французького кінорежисера Бернара Бордери, загинув у автокатастрофі.

Нещасний інцидент стався вчора ввечері під Римом. Як повідомляють ЗМІ, керована артистом машина лоб в лоб зіткнулася з іншим автомобілем у районі міста Черветері поблизу Риму. У важкому стані 75-річного актора доставили в лікарню Чівітавеккія, де він помер від отриманих травм.

Інші учасники аварії батько і син - залишилися живі, але постраждали.

У головній ролі Джуліано Джемма вперше знявся в 1962 році в сатиричному фільмі режисера Дучо Тессарі «Вторгнення титанів». У 60-ті роки популярність артисту принесла роль Рінго, яку артист грав під псевдонімом Монтгомері Вуд в декількох фільмах режисера Дучо Тессарі: «Пістолет для Рінго» (1965), «Прострелений долар» (1965), «Повернення Рінго» (1965), «Заради кількох доларів» ( 966), та ін.

Ці фільми були зняті в популярному в 60-70-ті роки в Італії жанрі «спагетті-вестерн».

Джуліано Джемма прагне пробувати себе у фільмах різних жанрів і амплуа і зіграв генерала Гарібальді у фільмі «Леопард» (1963) великого режисера Лукіно Вісконті, головну роль Сильвіо Корбара в антифашистській картині «Корбара» (1970) режисера Валентино Орсіні, головну роль Нулла Бронці в гостросоціальної драмі «Злочин в ім'я любові» (1974) режисера Луїджі Коменчіні.

В останні роки Джуліано Джемма брав участь у таких популярних європейських кінофільмах і серіалах, як, наприклад, біографічний фільм «Безумство кохання» (2001), що розповідає про іспанську королеву XV- XVI століть Хуану Безумну, біографічний міні-серіал «Папа Іван Павло II» (2005), в якому Джуліано Джемма зіграв роль Хоакіна Наварро-Вальсу - лікаря і журналіста, прес-секретаря Ватикану за Папи Івана Павла II, історичний міні -серіал «Помпеї» (2007), що розповідає про трагічне зверження Везувія і зникнення давньоримського міста Помпеї, та ін.

У віці 75 років, Джуліано Джемма активно працював у кіно і на телебаченні. Так, наприклад, знявся в кінофільмі «Довілле» (англ. Deauville) спільного виробництва Італії, Великобританії і США . Вихід у прокат фільму орієнтовно очікується в січні 2014 року.

У 2012 році Джемма виконав епізодичну роль у фільмі Вуді Аллена "Римські пригоди".

До останніх днів Джуліано Джемма був відомий також як скульптор.

Sushchenko 02 жовтня 2013


Ім’я:
21 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо

«Він людина або чудовисько?»

17 вересня 2021 0 594
Різ Ахмед у тизері фантастичного трилера «Сутичка» Різ Ахмед у тизері фантастичного трилера «Сутичка»

І Октавія Спенсер.

19 вересня 2021 0 251
Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч» Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч»

Том, робот і пес.

20 вересня 2021 0 182
Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай» Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай»

Можливо, один з претендентів на Оскар.

16 вересня 2021 0 495
Фріман, Пачино і Міррен зіграють у детективі «Нюх» Фріман, Пачино і Міррен зіграють у детективі «Нюх»

А ще Денні ДеВіто.

09 вересня 2021 0 1180