Актор із «Анжеліки» загинув в автокатастрофі


Новини: Актор із «Анжеліки» загинув в автокатастрофі

Останнім вийшов фільмом актора стала епізодична роль в «Римських пригодах».

Зірки згасають швидко. Італійський актор і каскадер Джуліано Джемма, відомий ролями в знаменитих історико - пригодницьких кінофільмах «Анжеліка - маркіза ангелів» (1964) і «Чудова Анжеліка» (у радянському прокаті - «Анжеліка в гніві») (1965) французького кінорежисера Бернара Бордери, загинув у автокатастрофі.

Нещасний інцидент стався вчора ввечері під Римом. Як повідомляють ЗМІ, керована артистом машина лоб в лоб зіткнулася з іншим автомобілем у районі міста Черветері поблизу Риму. У важкому стані 75-річного актора доставили в лікарню Чівітавеккія, де він помер від отриманих травм.

Інші учасники аварії батько і син - залишилися живі, але постраждали.

У головній ролі Джуліано Джемма вперше знявся в 1962 році в сатиричному фільмі режисера Дучо Тессарі «Вторгнення титанів». У 60-ті роки популярність артисту принесла роль Рінго, яку артист грав під псевдонімом Монтгомері Вуд в декількох фільмах режисера Дучо Тессарі: «Пістолет для Рінго» (1965), «Прострелений долар» (1965), «Повернення Рінго» (1965), «Заради кількох доларів» ( 966), та ін.

Ці фільми були зняті в популярному в 60-70-ті роки в Італії жанрі «спагетті-вестерн».

Джуліано Джемма прагне пробувати себе у фільмах різних жанрів і амплуа і зіграв генерала Гарібальді у фільмі «Леопард» (1963) великого режисера Лукіно Вісконті, головну роль Сильвіо Корбара в антифашистській картині «Корбара» (1970) режисера Валентино Орсіні, головну роль Нулла Бронці в гостросоціальної драмі «Злочин в ім'я любові» (1974) режисера Луїджі Коменчіні.

В останні роки Джуліано Джемма брав участь у таких популярних європейських кінофільмах і серіалах, як, наприклад, біографічний фільм «Безумство кохання» (2001), що розповідає про іспанську королеву XV- XVI століть Хуану Безумну, біографічний міні-серіал «Папа Іван Павло II» (2005), в якому Джуліано Джемма зіграв роль Хоакіна Наварро-Вальсу - лікаря і журналіста, прес-секретаря Ватикану за Папи Івана Павла II, історичний міні -серіал «Помпеї» (2007), що розповідає про трагічне зверження Везувія і зникнення давньоримського міста Помпеї, та ін.

У віці 75 років, Джуліано Джемма активно працював у кіно і на телебаченні. Так, наприклад, знявся в кінофільмі «Довілле» (англ. Deauville) спільного виробництва Італії, Великобританії і США . Вихід у прокат фільму орієнтовно очікується в січні 2014 року.

У 2012 році Джемма виконав епізодичну роль у фільмі Вуді Аллена "Римські пригоди".

До останніх днів Джуліано Джемма був відомий також як скульптор.

Sushchenko 02 жовтня 2013


Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 449
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 553
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 371
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 733
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 440