Увійти через
facebook
 

Алекс Петтіфер стане новим коханим Крістен Стюарт


Новини: Алекс Петтіфер стане новим коханим Крістен Стюарт
Крістен Стюарт зіграє з Алексом Петтіфером.
Зірка «сутінкової саги» Крістен Стюарт отримала нового партнера на знімальному майданчику - Алекс Петтіфер, зірка «Супер Майка» і «Часу», вступив у фінальні переговори про роль в екшені «Калі». Передбачається, що якщо Петтіфер погодиться на роль, йому дістанеться персонаж коханого Стюарт.
Фільм розповість про парочку закоханих, які відправляються врятувати сестру дівчини в Лос-Анджелес. Правда, вся складність полягає в тому, що колись героїня викрала гроші на виробництві одного з фільмів і тепер має бути вкрай обережною, щоб ніхто не виявив її присутності в місті. Але, схоже, що той, хто викрав її сестру, задумав вести власну гру.
Режисером фільму виступить Нік Кассаветіс, чиєю найвідомішою постановкою став «Щоденник пам'яті». Він планує приступити до зйомок «Калі» трохи пізніше цього літа.

Для Крістен Стюарт це стане третя «позасутінкова» роль після «Білосніжки і мисливця» і каннської картини «В дорозі». Однак після того, як актриса стала епіцентром скандалу, мало кого цікавить її «позасутінкова» кар'єра - нещодавно стали оприлюднюватися фотографії, на яких Стюарт відображена в досить однозначних умовах з режисером «Білосніжки» Рупертом Сандерсом. Після виходу фото у світ актриса приносила свої публічні вибачення своєму хлопцеві Роберту Паттінсону, стверджуючи «Я люблю його (Паттінсона), люблю». Останні «Сутінки», які вийдуть в листопаді, покажуть, чи були стосунки Паттінсона і Стюарт справжніми в принципі або ж актори довгий час маніпулювали громадською увагою. 

Катя Зиновьева 26 липня 2012
Like

Ім’я:
19 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


"Кролик Петрик 2". Перший трейлер "Кролик Петрик 2". Перший трейлер

Вухань повертається.

18 жовтня 2019 0 154
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 160
Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 81
Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой" Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой"

Актор стверджує, що з його персонажем щось не так.

18 жовтня 2019 0 128
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 124