Американські гільдія і федерація акторів об'єднались


Новини: Американські гільдія і федерація акторів об'єднались
Гільдія і федерація акторів об'єдналися для боротьби з утиском прав акторів.
У США про об'єднання домовилися Гільдія кіноакторів та Американська федерація артистів телебачення і радіо. Перший професійний союз об'єднує в своїх рядах 125 тисяч чоловік, другий - 70 тисяч.
Злиття дозволить обом сторонам зміцнити позиції при веденні з кіно-і телестудіями переговорів про наймання акторів та укладанні трудових договорів на більш вигідних умовах.
Керівництво союзом вирішено покласти на одного президента, його заступника, скарбника і правління у складі близько 80 чоловік з обох профоб'єднань.
Домовленість про об'єднання підлягає утвердженню шляхом проведення референдумів в гільдії і федерації. Вони відбудуться в лютому, підсумки планується підвести в березні. Для ратифікації необхідно набрати 60 відсотків голосів.
Гільдія і федерація виступали на єдиній платформі до 2008 року, потім вирішили домовлятися зі студіями Голлівуду кожна самостійно. Такий підхід призвів до ущемлення інтересів кіноакторів, чиї пропозиції та запити боси "фабрики мрій" спочатку погоджували з профспілкою артистів ТБ і радіо.

Сторони робили спроби злитися в 1998 і 2003 роках, і обидва рази невдало. Востаннє, наприклад, члени федерації більшістю голосів прийняли відповідну резолюцію. А в гільдії "за" проголосували 57,78 відсотка членів, не добравши до потрібного порога трохи більше двох відсотків. 

Катя Зиновьева 18 січня 2012


Ім’я:
27 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Кріс Гемсворт у тизері «Тайлера Рейка 2» Кріс Гемсворт у тизері «Тайлера Рейка 2»

Ще одна операція з порятунку.

26 вересня 2021 0 123
Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі» Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі»

Так, про вампірів.

25 вересня 2021 0 275
Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна» Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна»

Про художника, який малював котів.

24 вересня 2021 0 297