Демі Мур потрапила у лікарню з виснаженням і передозом


Новини: Демі Мур потрапила у лікарню з виснаженням і передозом
Демі Мур відсвяткувала розлучення депресією і передозом.
Американська актриса Демі Мур, яка розлучилася недавно з не менш "зірковим" чоловіком Ештоном Катчером, госпіталізована в Лос-Анджелесі через "зловживання" неназваною речовиною.
Зірку фільму "Стриптиз" доставили в лікарню за рішенням лікарів, які приїхали додому до Демі Мур за викликом. Мур проходить лікування від передозування якимсь неназваним речовиною. Актриса госпіталізована з діагнозом "виснаження організму". У свою чергу офіційний представник актриси повідомив, що "через стрес Демі вирішила звернутися за кваліфікованою допомогою і вилікуватися від виснаження, а також поліпшити загальне самопочуття. Вона вдячна друзям і членам сім'ї за підтримку".
По всій видимості, Демі Мур відчуває стрес у зв'язку з останніми подіями в особистому житті. У листопаді 49-річна Демі оголосила про розлучення з 33-річним актором Ештоном Катчером після шести років спільного життя. У листопаді 2011 року повідомлялося, що вона має намір при розлученні відібрати у нього більшу частину майна, нажитого в період шлюбу.
Катчер та Мур одружилися в 2005 році, що значною мірою сприяло зростанню популярності Ештона Катчера, який став першим користувачем соціальної мережі Twitter, набрали 1 млн. передплатників. В даний час його мікроблог aplusk читають більше 6 млн чоловік. Приблизно стільки ж стежать за особистим життям Катчера через соціальну мережу Facebook.

У жовтні 2011 року, напередодні шостої річниці шлюбу з Мур, Катчер провів вікенд в одному з розкішних готелів Сан-Дієго, де його дозвілля скрашували горілка і чотири юні красуні, які розважали його в джакузі. Однією з цих жінок була 23-річна Сара Ліл, яка вже намагалася оприлюднити подробиці свого романа з Катчером. Сара вже заявила, що готова відкрити пресі секрети свого коханця не менш, ніж за 250 тис. доларів. Втім, вона готова за ту ж суму назавжди зникнути з життя голлівудського красеня. 

Катя Зиновьева 25 січня 2012


Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 416
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 1096
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 292
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 349
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 231