Джейсон Момоа зіграє в «Чудової сімки»


Новини: Джейсон Момоа зіграє в «Чудової сімки»

Реліз фільму заплановано на початок 2017-го.

Проект вестерну «Чудова сімка» поповнився зіркою «Аквамена» та «Ігри престолів» Джейсона Момоа. До нього може приєднатися зірка «Кидка кобри» Лі Бен Хон, який в даний момент веде переговори зі студією MGM щодо своєї участі в зйомках картини.

Головні ролі в ребут виконають Дензел Вашингтон, Кріс Пратт і Ітан Хоук. В акторському складі вестерна також будуть задіяні Вагнер Моура, Вінсент Д'Онофріо і Хейлі Беннетт.

Вашингтон зіграє мисливця за головами, який на прохання дівчини (Беннетт) погоджується протистояти бандитам. Пратт з'явиться в образі фокусника, що полюбляє азартні ігри. Д'Онофріо дісталася роль мисливця з похмурим минулим (колись він вбивав індіанців). Моура перетвориться на досвідченого наїзника, за чию голову призначена нагорода, Хоук зіграє дезертира, який покинув армію, а Лі Бен Хон - колишнього найманця, що спритно орудує кинджалами. Яка роль дістанеться Момоа, поки не повідомляється. Відомо лише, що він приміряє на себе образ одного з лиходіїв.

За сюжетом фільму селяни, яких постійно пригнічують постійними набігами бандити, наймають ковбоїв, щоб ті захистили їх від лиходіїв.

Творці планують випустити стрічку в січні 2017 року.

Оригінальну версію сценарію написав шоураннер «Справжнього детектива» Нік Піццолатто, а подальшу роботу над текстом проводив автор «Невидима сторона» Джон Лі Хенкок. Постановкою ремейка займеться режисер «Тренувального дня» і «Праведник» Антуан Фукуа, який знову зустрінеться з Вашингтоном і Хоуком на одному знімальному майданчику. 

Sushchenko 06 травня 2015


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 280
Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 177
Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 1044
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 310