Єлизавета II стала найпам'ятнішою дівчиною Бонда


Новини: Єлизавета II стала найпам'ятнішою дівчиною Бонда

На відкритті «Олімпійських ігор 2012» показали ролик за участю королеви та Деніела Крейга в ролі Бонда.

Королеві Великобританії Єлизаветі II вручили премію Британської кіно академії і телевізійних мистецтв (BAFTA). Нагорода присуджена королеві в знак вдячності за багаторічну підтримку національного кінематографа і телебачення.

Нагороджував Єлизавету II актор і режисер Кеннет Брана. Голова кіноакадемії Джон Вілліс назвав королеву «найпам'ятнішою з дівчат Бонда», згадавши про виступ Єлизавети II на відкритті Олімпіади-2012: королева фігурувала в поданні як один з національних символів Британії поряд із знаменитим секретним агентом.

Під час відкриття літніх Олімпійських ігор у столиці Королівства Великобританії і Північної Ірландії демонструвався ролик за участю королеви та виконавця останньої ролі Джеймса Бонда Деніела Крейга, а потім каскадери, що зображували Бонда і королеву, виконали стрибок з парашутами з вертольота. Брана також нагадав про участь Єлизавети II в ролику про Бонда і попередив королеву, що тепер кінематографісти будуть осаджувати її з пропозиціями нових ролей.

Нагадаємо, що Британська академія кіно і телевізійних мистецтв є незалежною громадсько-благодійною організацією Великобританії, а також власне премією, яка вручається цією організацією за досягнення в галузі кінематографії, телевізійного мистецтва, комп'ютерних ігор, мистецтва для дітей. Академія була утворена 16 квітня 1947 року під керівництвом Девіда Ліна.

Церемонії вручення кінематографічних нагород Британської академії кіно і телевізійних мистецтв - разом з присудженням премії "Золотий глобус", лауреатів якої вибирають члени Асоціації іноземної преси Голлівуду, - є своєрідною генеральною репетицією «Оскара», оскільки в більшості випадків вони передбачають підсумки голосування членів Американської академії кіномистецтва.
 

Sushchenko 05 квітня 2013


Ім’я:
27 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 156
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 501
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 843
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1600
Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна» Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна»


Ідеальне пограбування.

18 липня 2021 0 1018