Як виглядатиме Бетмен через роки?


Американське видання LATimes представило своє бачення майбутніх частин «Бетмена».
Газета LATimes зайнялася випуском доповнення до видання під назвою Hero Complex, яке ілюструє наступні частини «Бетмена». Так як цього літа на екрани виходить остання частина трилогії Крістофера Нолана про Бетмена «Воскресіння Темного лицаря», то це буде своєрідний захід ери ще однієї епохи екранізацій про героя. Але традиційно вже через кілька років Бетмена дістануть з ще не дуже пильної полиці і знову закрутиться вже не вперше знайома глядачеві історія, але в іншому виконанні.
LATimes пофантазувала на тему того, як би виглядали постери до фільму про Бетмена у різних режисерів, враховуючи їх найгучніші фільми, улюблених акторів і професійний почерк.
Меттью Вон «Бетмен: Божевільне місто»: Можливо, майбутнє Готема в його минулому? У кожному разі, у виконанні режисера фільмів «Пипец» і «Люди Ікс: Перший клас» Бетмен повинен серйозно перетворитися, а головну роль Вон віддав би Майклу Фассбендеру.
Тодд Філліпс «Чувак, де мій бетмобіль?»: За версією Філліпса, «Бетмен» став би комедією в стилі фільмів режисера «Чувак, де моя тачка?" І "Похмілля у Вегасі». Коли Бетмен (Бредлі Купер) їде на відпочинок, він залишає свій будинок на Біллі Мелоуна (Ештон Катчер), який, покуривши, сідати за кермо бетмобіля. Але злодії Готем-сіті впевнені, що за кермом справжній Бетмен і вирішують нанести удар по герою ...

Роб Маршалл «Готем!»: Після серйозного успіху «Чикаго» ім'я Маршалла ще довго будуть асоціювати з мюзиклами, тому не виключено, що в майбутньому Бетмен і Жінка-Кішка з Джокером складуть відмінний музичний тріо. 

Катя Зиновьева 08 лютого 2012


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 262
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 133
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 531
Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 383
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 339