Кіно - колективне переживання


Новини: Кіно - колективне переживання
Відкрився 72-й Каннський кінофестиваль
14 травня на сцені Великого Театру братів Люм'єр каннського Палацу фестивалів Шарлотта Генсбур і Хав'єр Бардем дали відмашку початку найбільшого кінофестивалю світу.
Ведучий церемонії відкриття 72-го Каннського кінофестивалю, французький актор Едуар Баер в супроводі акордеоніста Орельєна Ноеля, сказав короткий спіч: «Кіно - це значить кінозал, це означає бути разом, це означає виходити в світ. Кіно - це колектив, група, це - людське тепло. На Каннському фестивалі часом зал настільки видовищний, що фільм зупиняється, щоб подивитися на нього »
Потім був показаний короткий фільм з уривків стрічок режисерки Аньєс Варда, якій афіша фестивалю цього року віддає почесті. Показ пройшов під живий акомпанемент бельгійської співачки Анжель, яка виконала пісню Мішеля Леграна «Без тебе».
Потім Едуар Баер запросив на сцену головне журі фестивалю у складі Келлі Рейхард, Елль Фаннінг, Маймуни Н'Діайе, Аліче Рорвахер, Енкі Біляля, Робіна Кампійо, Йоргоса Лантімоса і Павла Павліковського. В їх присутності був показаний монтажний фільм з картин президента журі Алехандро Гонсалеса Іньярріту.
Завершила церемонію відкриття 72-го Каннського кінофестивалю світова прем'єра нового фільму Джима Джармуша «Мертві не вмирають» в присутності режисера і акторів Білла Мюррея, Адама Драйвера, Тільди Свінтон, Хлої Севіньї, Селени Гомес, Сари Драйвер і Луки Саббата.
Церемонія відкриття 72-го Каннського кінофестивалю транслювалася в прямому ефірі і в 600 кінотеатрах по всій території Франції.
Завершиться 72-й Каннський фестиваль 25 травня.
Алексей Першко 15 травня 2019


Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1488
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 361
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 319
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 147
Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна» Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна»


Ідеальне пограбування.

18 липня 2021 0 912