Компанія Wild Bunch представіт в Каннах нові проекти


Новини: Компанія Wild Bunch представіт в Каннах нові проекти

Каннський кіноринок стартує вже через тиждень.

Каннський кіноринок відкриває багатьом проектам хороші можливості. Кіностудія Wild Bunch вже анонсувала назви проектів, права на які буде там продавати. У їх число потрапили сіквел «Відв'язних канікул» і ремейк хоррора «Маніяк поліцейський», а також нові фільми Пола Верховена, Гаспара Ное і Абделатифа Кешиша.

А тепер по-порядку про кожного.

«Відв'язні канікули 2» розкажуть нам про нові пригоди дівчат-підлітків. Цього разу їм доведеться змагатися з релігійною сектою, яка хоче їх завербувати. Сценарій до фільму написав шотландський письменник Ірвін Уелш, знайомий за романами «На голці», «Ейсід Хаус» і «Бруд». Режисером картини стане швед Йонас Окерлунд («Вищий пілотаж»). Творці обіцяють, що стрічка не буде продовженням оригінального фільму, але серед акторів очікуються зірки першої частини картини Хармоні Коріна.

Що стосується ремейка хоррора «Маніяк поліцейський», то ім'я режисера фільму стане відомо під час Каннського кінофестивалю. Оригінальна стрічка вийшла в 1988 році і стала культовою класикою, що отримала в дев'яностих два продовження.

Пол Верховен має намір екранізувати роман Філіпа Джіоні «О!». За сюжетом психологічної драми згвалтована ділова жінка хоче помститися злочинцеві за наругу над нею. Багато хто припускає, що стрічка буде в стилі Верховена - еротичною і збоченою. Студія Wild Bunch практично завершила підбір акторів.

Творець «Необоротності» і «Входу в порожнечу» аргентинець Гаспар Ное зніме «Любов». Виробництво проекту намічено на червень у французькій столиці. Планується, що «Любов» стане сексуальною мелодрамою про юнака, дівчину та іншу дівчину. За словами режисера, під час сеансів глядачі чоловічої статі випробують ерекцію, а глядачки будуть заливатися сбльозами. Ное обіцяє, що на відміну від похмурих і драматичних фільмів про секс, цей буде яскравим і легким.

Ще однією картиною сексуального спрямування, яку представлять на Каннському кіноринку, стане фільм «Справжня рана» Абделатифа Кешиша («Життя Адель»). Сюжет стрічки буде заснований на однойменному романі Франсуа Бегодо, в якому головний герой - п'ятнадцятирічний підліток, комуніст-ленініст і відмінник повинен встигнути втратити цноту під час літніх канікул, але через низку проблем йому це ніяк не вдається.

Зйомки нової стрічки Абделатифа Кешиша почнуться в серпні і пройдуть в Тунісі. Акторський склад оголосять в Каннах.

Нагадаємо, що Каннський МКФ стартує 14 травня.

Sushchenko 07 травня 2014


Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку» Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку»

Зірковий час Ембер Мідфандер.

05 червня 2021 0 1700
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1124
У «Джокера» буде сиквел У «Джокера» буде сиквел

Сценарій напише автор першого фільму Тодд Філліпс.

31 травня 2021 0 2330
Сергій Лозниця знову в Каннах
ексклюзив
Сергій Лозниця знову в Каннах

З документальним фільмом «Бабин Яр. Контекст»

03 червня 2021 0 2160
Вже в історії Вже в історії

50-й кінофестиваль «Молодість» завершив роботу

06 червня 2021 0 1532