«Король-лев» стане фільмом

Увійти через
Реєстрація
 
«Король-лев» стане фільмом
 
Новини: «Король-лев» стане фільмом
Слідом за «Красунею і Чудовиськом»
Про плани студії «Дісней» перетворити свою анімаційну класику в ігрові фільми відомо давно, але гучний комерційний успіх «Красуні і Чудовиська» (стрічка тільки в США зібрала за стартовий уїк-енд 170 мільйонів доларів, а в усьому світі її збори становлять 350 мільйонів доларів) лише прискорить цей процес.
Так, вже в травні починаються зйомки ігрового рімейка знаменитого анімаційного хіта «Король-лев», керувати якими доручено режисерові Джону Фавро. Вибір явно невипадковий: оскільки більшість персонажів «Короля-лева» - тварини, то перенести їх на екран можливо лише за допомогою комп'ютерних технологій. А Фавро переконливо довів, що вміє працювати з такими «акторами», знявши успішну «Книгу джунглів». Уже відомо, що в оригінальній версії Муфаса, лев-батько головного персонажа Сімби, говоритиме голосом Дарта Вейдера (актор Джеймс Ірл Джонс), а сам Сімба голосом ще одного члена сім'ї «Зоряних воєн» - актора Дональда Гловера.
Також студія «Дісней» має намір зняти ігрові римейки таких анімаційних стрічок як «Дамбо» (режисерувати його доручено знаменитому Тіму Бартону), «Алладін» (в режисерському кріслі - Гай Річі) та «Русалочка».
Алексей Першко 20 березня 2017
Коментарі
 
Ім’я
18 жовтня 2017
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Тільки у Львові

Завершилися зйомки авантюрної комедії Олександра Березаня «Шляхетні волоцюги»

18 жовтня 2017

0
96

Стрімголов до Польщі

Створений за підтримки Держкіно України повнометражний фільм «Стрімголов» увійшов до конкурсної програми «Операторський дебют» Міжнародного...

18 жовтня 2017

0
96

31 жовтня 2006

0
1456

"Чорна Пантера". Новий дубльований трейлер

Настав час африканського супергероя.

17 жовтня 2017

0
284

Хай буде світло

Відкрито прийом заявок на участь у IV Міжнародному кінофестивалі «Світло»

17 жовтня 2017

0
172