Увійти через
facebook
 

«Місія нездійсненна 5» таки побачить світ


Новини: «Місія нездійсненна 5» таки побачить світ

Попередня частина зірвала великий куш у прокаті, чого будуть очікувати і від нового епізоду.


У всіх любителів франшизи «Місія нездійсненна» з'явився привід порадіти. Голлівудський актор і виконавець головної ролі всіх частин фільму Том Круз особисто заявив, що роботи по створенню п'ятого епізоду вже почалися.

Ще в квітні цього року глава компанії Paramount Адам Гудман оголосив, що таки так, "Місія нездійсненна 5" обов'язково з'явиться на світ, але спершу буде знято сіквел "Кращого стрілка". Але на сьогоднішній день майбутнє "Стрілка" під великим питанням у зв'язку з трагічною загибеллю режисера Тоні Скотта. Чи захоче студія рухатися далі без нього, невідомо. Тим не менш, Том Круз вже почав обмірковувати п'яту частину "Нездійсненної місії": «Ми вже робимо начерки, обговорюємо концепцію, - повідомив актор. - Я люблю їздити по світу з промоушином фільмів, тому що це дає можливість подивитися місця. Я гуляю по новим містам, розглядаю архітектуру, метрополітен ... і уявляю собі, як би все це виглядало в кіно».

За словами Круза, він "готовий зняти ще цілу купу" Місії нездійсненної": «Коли я знімався в найпершій "Нездійсненної місії", вже тоді було зрозуміло, що у неї може бути багато продовжень. Ітан Хант - персонаж, який росте і дорослішає разом зі мною. У той час це був найдорожчий фільм в історії Paramount Picturesі і перший фільм, який я продюсував. Це було дуже цікаво. І звичайно, я готовий продовжувати в тому ж дусі. Я зроблю стільки частин, скільки побажає глядач. Кожна нова серія - це справжній виклик, але в той же час робити ці фільми дуже весело».

У нової частини поки немає сценариста, а режисер-піксаровець Бред Берд після прем'єри останньої стрічки дав зрозуміти, що задоволений результатом, але наступну частину він знімати не має наміру. Однак коли Круз і Ко визначаться, куди вони мають намір закинути Ітана Ханта в наступний раз, то, мабуть, відразу передадуть накопичені ідеї в руки підходящого драматурга. Авторам квадріквела Андре Немеку і Джошу Епплбаум на всяк випадок пропонується далеко не йти. 

Sushchenko 31 жовтня 2012
Like

Ім’я:
21 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 328
Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені" Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені"

Актор міг зіграти Загадочника.

17 жовтня 2019 0 410
Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка" Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка"

Роберт Еггерс готує новий проект.

17 жовтня 2019 0 403
Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені" Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені"

Заміна Джоні Гіллу.

17 жовтня 2019 0 353
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 347