Мужчина та жінка по-одеськи


Новини: Мужчина та жінка по-одеськи
8-й Одеський міжнародний кінофестиваль представляє офіційний імідж 2017 року
Одеський міжнародний кінофестиваль, що відбудеться з 14 до 22 липня, продовжує традицію створення концептуальних постерів. Вперше в історії кінофестивалю офіційний імідж ОМКФ-2017 представлений у вигляді двох постерів, центральними героями яких стали чоловік та жінка.
Від моменту створення кінематографа головними арбітрами для будь-якого фільму є глядачі. Адже саме відгук публіки – головний індикатор успіху та актуальності кожної кінострічки. Від свого заснування Одеський кінофестиваль орієнтований на глядацьку аудиторію, що дозволило йому стати одним з найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі. Вже багато років поспіль відвідувачі показів Міжнародної конкурсної програми визначають фільм-переможець, що отримує головну нагороду ОМКФ – Гран-Прі.
Тому центральним персонажем нового постеру 8-го Одеського кінофестивалю став глядач. Колірна гама постеру гармонійно поєднує в собі пастельні відтінки, котрі передають атмосферу літньої легкості та морського бризу, що є лише декількома з численних граней Одеси.
Авторами офіційного іміджу 8-го ОМКФ став арт-дует братів-близнюків Івана та Василя Костенків, засновників BRATY design studio.
“Зазирнути за лаштунки і поспостерігати за процесом народження фільму мають можливість лише творці кінострічок. Головне в їх мистецтві – занурити глядача в атмосферу тієї частини реальності, яку вона відтворює на екрані. Кругле вікно на постері символізує об’єктив кінокамери та дозволяє спостерігачеві потрапити в особливий кіносвіт, що створюють автори кінострічки. Ми хотіли показати: будь-яка людина, що опинилася в Одесі в період фестивалю, може не лише подивитись чудові фільми, але й стати частиною особливого свята кіно, в яке поринає місто в середині липня”, - відзначають Іван та Василь Костенки.
Брати-близнюки Василь та Іван Костенки заснували бренд BRATY design studio у 2011 році. Вже третій рік поспіль вони стають авторами офіційного постеру Одеського кінофестивалю. Свої роботи арт-дует створює в техніці колажу, використовуючи при цьому фотографії, журнальні вирізки, акварелі та інші компоненти.
Нагадуємо, що 8-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 14 до 22 липня. Ранші стало відомо, що Крістіан Петцольд, Римма Зюбіна та Сібель Кекіллі стануть членами журі Міжнародного конкурсу, Наталія Ворожбіт – Національного конкурсу, а Роман Бондарчук увійде до складу журі Конкурсу європейських документальних фільмів. Ім’я голови журі буде повідомлено пізніше.
Алексей Першко 11 травня 2017


Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 444
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 429
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 422
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 909
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 1069