Увійти через
facebook
 

Не дзвоніть Крістоферу Нолану!


Новини: Не дзвоніть Крістоферу Нолану!
Крістофер Нолан відмовився від мобільного телефону та електронної пошти.
Режисер Крістофер Нолан, чия картина «Темний лицар повертається» стартує в США сьогодні і через тиждень в українському прокаті, зізнався, що не користується ні мобільним телефоном, ні електронною поштою. Правда дивно це чути про людину, яка знімає камерою IMAX і змішує світи в «Початку»?
- Не те, щоб я такий відсталий від нинішнього століття або не люблю технології - я просто не зацікавлений. Коли в 1997 році я переїжджав в Лос-Анджелес, ні у кого ще не було мобільних телефонів, та й я якось за цим не гнався, - розповідає режисер. - Останні десять років я дуже багато працюю і завжди в декількох кроках від мене є людина з телефоном.
Одного разу йому давали мобільний телефон від однієї зі студій на час відрядження, однак і тут Нолан не особливо згадував про нього:
- Багато людей просто розважаються речами, які насправді призначені для підлітків. Це просто з'їдає твій час і псує концентрацію.
Також режисер не користується і email, створеним для нього в офісі компанії Warner Bros. Крістофер Нолан розповідає, що одного дня він відкрив цю пошту і побачив буквально тисячі листів - у тому числі і від важливих людей. Режисер просто видалив їх.

- Всі питання завжди краще вирішувати лицем до лиця, а коли пишеш смски або відправляєш електронні листи, таке відчуття, що уникаєш спілкування, - вважає Нолан. - Та й сама ідея того, що якийсь маленький девайс може дозволити поговорити тобі з якоюсь людиною, а ти замість цього відправляєш повідомлення - це дуже дивний крок не по дорозі до комунікації, а від неї. 

Катя Зиновьева 20 липня 2012
Like

Ім’я:
23 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


"Зоряні війни: Сходження Скайвокера". Фінальний трейлер "Зоряні війни: Сходження Скайвокера". Фінальний трейлер

Прем'єра – за два тижні.

22 жовтня 2019 0 300
Тарантіно проти Китаю Тарантіно проти Китаю

Режисер відмовляється йти на поступки китайській цензурі

21 жовтня 2019 0 1044
Він Дізель в трейлері "Бладшота" Він Дізель в трейлері "Бладшота"

Він тепер супергерой.

21 жовтня 2019 0 1751
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 595
Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 592