Одеський МКФ-2018: перші призи

Увійти через
Реєстрація
 
Одеський МКФ-2018: перші призи
 
Новини: Одеський МКФ-2018: перші призи
Від FIPRESCI та FILM INDUSTRY OFFICE
На 9-му Одеському Міжнародному Кінофестивалі прийшла пора роздавати призи. Першим свої нагороди вручило Журі Міжнародної Асоціації кінопреси, яке оцінювало рівень українських фільмів, представлених на фестивалі. Журі в складі кінознавця Сергія Васильєва-мл. (Україна), кінокритика Роберта Хортона (США) і дослідника кіно Саньіна Пейковича (Швеція) прийняло таке рішення:
- кращий короткометражний фільм - «Магнітні бурі» Ігоря Ганського
- кращий повнометражний фільм - «Дельта» Олександра Течинського
Також оголошені назви проектів, які перемогли в трьох пітчингах, що проводилися в рамках індустріальної секції ОМКФ FILM INDUSTRY OFFICE.
У серіальному пітчингу Odessa IFF ScripTEast Series Project кращим визнано хорватський проект "Сімейні архіви» режисера Крістіана Мілича і сценаристів Андаміона Мурат, Мар'яна Алчевського і Звонимира Муніврана. Переможцю дісталися 20 тисяч доларів на послуги постпрдакшена від української компанії Star Media.
Приз в розмірі 60 тисяч гривень від ОМКФ дістався переможцю пітічінга українських і спільних проектів, що знаходяться на стадії розробки, отримав документальний фільм «Незручна пам'ять» режисера Ігоря Іванко про Леоніда Бурлакуі, який пропрацював 40 років  кінооператором на Одеській кіностудії.
У секції Work In Progress, в якій брали участь українські та спільні проекти, що знаходяться на тсадіі зйомок або постпродакшену, переміг проект «Цензор» режисера Петера Керекеша (продюсери Іван Остроховскі , Єжи Конєчни і Денис Іванов).
Нагадаємо, що вручення головних призів 9-го ОМКФ відбудеться завтра, 21 липня, на церемонії закриття в одеській Опері. Імена переможців портал kino-teatr.ua зобов'язується повідомити в числі перших.
Алексей Першко 20 липня 2018
Коментарі
 
Ім’я
25 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Перший володар "Золотого Дюка" відомий

Британський режисер Майк Лі на 10-му Одеському міжнародному кінофестивалі отримає “Золотого Дюка” за внесок у кіномистецтво

24 травня 2019

0
104

"Одного разу в Голлівуді". Новий трейлер

Прем'єра – восьмого серпня.

21 травня 2019

0
254

Додому в Каннах

На Лазуровому узбережжі відбулася гучна прем’єра українського фільму «Додому»

24 травня 2019

0
101

"Абатство Даунтон". Перший трейлер

Скучили?

21 травня 2019

0
192

 fk tw