Одеський МКФ-2018: перші призи


Новини: Одеський МКФ-2018: перші призи
Від FIPRESCI та FILM INDUSTRY OFFICE
На 9-му Одеському Міжнародному Кінофестивалі прийшла пора роздавати призи. Першим свої нагороди вручило Журі Міжнародної Асоціації кінопреси, яке оцінювало рівень українських фільмів, представлених на фестивалі. Журі в складі кінознавця Сергія Васильєва-мл. (Україна), кінокритика Роберта Хортона (США) і дослідника кіно Саньіна Пейковича (Швеція) прийняло таке рішення:
- кращий короткометражний фільм - «Магнітні бурі» Ігоря Ганського
- кращий повнометражний фільм - «Дельта» Олександра Течинського
Також оголошені назви проектів, які перемогли в трьох пітчингах, що проводилися в рамках індустріальної секції ОМКФ FILM INDUSTRY OFFICE.
У серіальному пітчингу Odessa IFF ScripTEast Series Project кращим визнано хорватський проект "Сімейні архіви» режисера Крістіана Мілича і сценаристів Андаміона Мурат, Мар'яна Алчевського і Звонимира Муніврана. Переможцю дісталися 20 тисяч доларів на послуги постпрдакшена від української компанії Star Media.
Приз в розмірі 60 тисяч гривень від ОМКФ дістався переможцю пітічінга українських і спільних проектів, що знаходяться на стадії розробки, отримав документальний фільм «Незручна пам'ять» режисера Ігоря Іванко про Леоніда Бурлакуі, який пропрацював 40 років  кінооператором на Одеській кіностудії.
У секції Work In Progress, в якій брали участь українські та спільні проекти, що знаходяться на тсадіі зйомок або постпродакшену, переміг проект «Цензор» режисера Петера Керекеша (продюсери Іван Остроховскі , Єжи Конєчни і Денис Іванов).
Нагадаємо, що вручення головних призів 9-го ОМКФ відбудеться завтра, 21 липня, на церемонії закриття в одеській Опері. Імена переможців портал kino-teatr.ua зобов'язується повідомити в числі перших.
Алексей Першко 20 липня 2018
Like

Ім’я:
12 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Скеля золота Скеля золота

Дуейн Джонсон - найбільш високооплачуваний актор світу

12 серпня 2020 0 121
Втретє біля Шевченка Втретє біля Шевченка

Стартує тиждень короткого метру в літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба».

07 серпня 2020 0 705
Один з трьох Один з трьох

Зак Ефрон зіграє в комедії «Троє чоловіків і немовля»

11 серпня 2020 0 225
По третьому КІНОКОЛу По третьому КІНОКОЛу

ВІДКРИТО ПРИЙОМ ФІЛЬМІВ НА ТРЕТЮ ЩОРІЧНУ НАЦІОНАЛЬНУ ПРЕМІЮ КІНОКРИТИКІВ КІНОКОЛО

28 липня 2020 0 1044
ТЕНЕТ вийде через місяць ТЕНЕТ вийде через місяць

На більш ніж 70 територіях

27 липня 2020 2 1590