Паттінсон і Камбербетч потраплять в «Загублене місто Z»


Новини: Паттінсон і Камбербетч потраплять в «Загублене місто Z»

Проект намагаються запустити з 2008 року.

На початку вересня з'явилася новина про те, що Бенедикт Камбербетч замінить Бреда Пітта в екранізації книги Девіда Гранна «Загублене місто Z» . Тепер же стало відомо, що до нього приєднається і Роберт Паттінсон.

Курирувати проект буде режисер Джеймс Грей, який зняв «Коханців» і «Господарів ночі». Він працює над фільмом з 2008 року і сам підготував сценарій. Хоч Пітт вже не буде відігравати головну роль, він залишився в продюсерах картини.

Поки що стрічка не знайшла своїх інвесторів. Можливо, їй пощастить кіноринку в Санта -Моніці, куди вона вирушає в найближчі дні.

Сюжетом для книги і, відповідно, фільму послужило кілька експедицій в пошуках Загубленого міста. Так, в 1754 році, коли португальськими бандейрантами, що відправилися на пошуки золотих рудників, було описано («Рукопис 512») якесь загублене мертве місто в недосліджених районах Бразилії. Відповідно до точки зору сучасних бразильських вчених-істориків, дане оповідання послужило основою для «найбільшого міфу бразильської археології». Опис руїн мертвого міста в Рукописі 512, зроблене невідомим автором, неодноразово надихало дослідників на його пошуки, зокрема Персі Фосетта в 1925 році. У місті португальці знайшли на будівлях ієрогліфи.

У 1925 році британський полковник Персі Фосетт (Камбербетч) відправився в джунглі Амазонки, щоб відшукати столицю інків, легендарне Ельдорадо, яке він вважав за краще називати «Місто Z» . Експедиція безслідно зникла. Протягом наступних 70 років багато дослідників намагалися повторити маршрут Фоссета, але марно.

У 2005 році нью-йоркський журналіст Девід Гранн зацікавився долею відважного полковника і несподівано для себе теж вирушив до Бразилії. Його книга це і історичне розслідування, і трагікомічні пригоди сучасного городянина, який опинився в джунглях.

До речі, за мотивами книги в маркетингових цілях даного кінопроекту створена також комп'ютерна гра Nat Geo Adventure: Lost City of Z (2009) від компаній Merscom і National Geographic Games.

Нагадаємо, що цей рік вельми насичений в кар'єрі Бенедикта Камбербетч. У його робочому графіку присутні такі стрічки, як «Стартрек: Відплата» Джей Джей Абрамса, «Дванадцять років рабства», «Август» і «П'ята влада». У грудні вийде «Хоббіт: Пустир Смога», де актор озвучує заголовного дракона.

Що стосується Роберта Паттінсона, то його останньою роботою на великому екрані став «Космополіс» Девіда Кроненберга.

Sushchenko 07 листопада 2013


Ім’я:
25 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена

Новое переосмислення Шекспіра.

23 вересня 2021 0 313
Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері» Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері»

Повнометражний фільм про лондонського детектива.

23 вересня 2021 0 266
Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна» Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна»

Про художника, який малював котів.

24 вересня 2021 0 191
«Хелловін вбиває». Фінальний трейлер «Хелловін вбиває». Фінальний трейлер

Майк Майєрс повертається у жовтні.

21 вересня 2021 0 369