Сіль, земля та людина з Арану


Новини: Сіль, земля та людина з Арану

Серія кіноперформансів від Довженко-Центру
22 січня у Довженко-Центрі в рамках програми Envision Sound відбудеться музичний кіноперформанс — композитори Лука Лебанідзе та Звяд Мгебрішвілі у супроводі Sed Contra Ensemble виконають наживо саундтрек до документальної пригодницької драми Семена Мозгового “Сіль із Бонневілю” (2020). На події глядачі побачать спеціальний монтаж фрагментів фільму, що підкреслить взаємодію зображення і музики. Після перформансу режисер та композиторами розкажуть про роботу над стрічкою.
23 січня о 19:30 у Довженко-Центрі відбудеться спеціальний показ класики світового кінематографа – фільм “Людина з Арану” (1934, Ірландія) видатного режисера, володаря “Оскара” та венеційського “Золотого лева” Роберта Флаерті (США, Канада).
Саундтрек до фільму виконають наживо відомі музикант(к)и Уна Монаган (Північна Ірландія), Алла Загайкевич (Україна) та Сергій Охрімчук (Україна).
Інструментальна імпровізація за мотивами ірландського та українського фольклору в поєднанні з електроакустичними звучанням створить особливий музичний простір на перетині архаїки та авангарду.
А вже 24 січня фільм “Земля” (1930) Олександра Довженка наживо озвучить гурт “ДахаБраха”! Кіноперформанс відбудеться в рамках міжнародного освітнього проекту для композиторів кіно Envision Sound, організованого Довженко-Центром спільно з Британською Радою в Україні.
Зірковий колектив створив саундтрек на замовлення Довженко-Центру ще у 2012-му. Прем’єра відреставрованої версії «Землі» з новим звучанням “ДахиБрахи” відбулася того ж року на Одеському МКФ. Відтоді проект розпочав ходу міжнародними кінофестивалями та концертними майданчиками - глядачі понад 20 країн побачили кіноперформанс, який без перебільшення вже можна назвати легендарним.

Алексей Першко 14 січня 2020
Like

Ім’я:
17 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Шерідан і де Армас в трейлері трилера "Нічний портьє" Шерідан і де Армас в трейлері трилера "Нічний портьє"

Від режисера "Джіа" і "Спокуси".

16 січня 2020 0 206
Новий трейлер "Бладшота" з Віном Дізелем Новий трейлер "Бладшота" з Віном Дізелем

У кінотеатрах – з 12 березня.

14 січня 2020 2 617
Деніел Редкліфф в трейлері екшн-комедії "Стволи Акімбо" Деніел Редкліфф в трейлері екшн-комедії "Стволи Акімбо"

Прем'єра в Україні – 27 лютого.

16 січня 2020 0 168
Трейлер драми "Сержіу" з Моурою і де Армас Трейлер драми "Сержіу" з Моурою і де Армас

Засновано на реальних подіях.

16 січня 2020 0 192
Новий ролик "Чорної вдови" з Скарлетт Йоханссон Новий ролик "Чорної вдови" з Скарлетт Йоханссон

Історія супергероїні.

14 січня 2020 2 598