"Тору 2" знайшли сценариста


Новини:
Студія Marvel доручила Роберту Родату переписати сценарій фільму "Тор 2".
Після довгої епопеї з режисерським кресів сиквела «Тора» Marvel нарешті знайшла і сценариста для фентезійного екшену. Ним став Роберт Родат.
Раніше Родат працював над фільмами «Врятувати рядового Райана" і "Патріот", а також брав участь у створенні серіалу "звалилися небеса". Крім того, в 2009 році було оголошено, що він напише сценарій для картини, заснованої на грі Warcraft (постановкою цієї стрічки повинен був зайнятися Сем Реймі).
Перший "Тор" вийшов на екран у квітні 2011 року і заробив у прокаті 449 000 000 доларів США при бюджеті в 150 мільйонів доларів.
Влітку 2011 року режисер першого "Тора" Кеннет Брана заявив, що не збирається займатися постановкою сиквела. Режисерське крісло було запропоновано Брайану Кірку. Цей кінематографіст раніше також займався переважно телевізійними проектами - серіалами "Правосуддя Декстера", "Підпільна імперія" і "Тюдори", а також "Грою престолів».
Проте вже у вересні студія Marvel запропонувала режисерське крісло Петті Дженкінс. Інформація про те, що Дженкінс відмовилася від участі в зйомках "Тора 2", з'явилася на початку грудня 2011 року. В якості причини вказувалися творчі розбіжності між Петті та продюсерами фільму. Тоді студія вирішила не тільки знайти нового режисера, а й переробити сценарій.
У підсумку, режисером фільму "Тор 2" призначений Алан Тейлор. Раніше Алан Тейлор брав участь у таких телевізійних проектах як: "Секс у великому місті", "Тюрма" OZ "," Клан Сопрано ". Тейлором були зняті дві серії в першому сезоні серіалу "Гра престолів". У майбутньому році він так само продовжить роботу в цьому серіалі.

Вихід «Тора 2» запланований на листопад 2013 року. 

Катя Зиновьева 11 січня 2012


Ім’я:
18 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо

«Він людина або чудовисько?»

17 вересня 2021 0 250
Трейсі Морган зіграє у сиквелі «Близнюків» Трейсі Морган зіграє у сиквелі «Близнюків»

Так, третього брата.

16 вересня 2021 0 254
Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай» Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай»

Можливо, один з претендентів на Оскар.

16 вересня 2021 0 278
Нолан зніме фільм про творця ядерної зброї Нолан зніме фільм про творця ядерної зброї

Головну роль може зіграти Кілліан Мерфі.

10 вересня 2021 0 1012
«Минулої ночі у Сохо». Новий трейлер «Минулої ночі у Сохо». Новий трейлер

Аня Тейлор-Джой у трилері Едгара Райта.

11 вересня 2021 0 837