«Українські шерифи» повертаються

Увійти через
Реєстрація
 
«Українські шерифи» повертаються
 
Новини:  «Українські шерифи» повертаються
В український прокат
На екрани кінотеатрів повертаються «Українські шерифи» Романа Бондарчука – стрічка, яку Україна днями висунула на здобуття премії «Оскрар» за найкращий іноземний фільм.
У центрі сюжету – село Стара Збур'ївка, куди складно викликати поліцію. Для охорони порядку громада села обирає двох шерифів: 50-річного Віктора Кривобородька і 44-річного Володимира Рудковського. Доки вони розбираються із крадіжками качок та сімейними сварками, до села повільно проникають новини з війни й повістки в армію. «Українські шерифи» – це погляд на новітню історію країни через життя маленького південного села.
Режисер Роман Бондарчук закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І.Карпенка-Карого. Його наставником був Юрій Іллєнко – один із засновників Української школи поетичного кіно. Роман створив ряд короткометражних фільмів, документальних стрічок. Як режисер документального кіно співпрацював з телеканалам ZDF, ARTE, MDR та іншими.
Світова прем'єра картини відбулася на Міжнародному фестивалі документального кіно в Амстердамі (IDFA), де вона удостоїлася спеціального призу журі в основному конкурсі. Серед нещодавніх перемог фільму – Ґран-прі польського фестивалю Docs Against Gravity.
Національна прем'єра «Українських шерифів» відбулася у рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
Фільм від 15 вересня демонструється у столичних кінотеатрах «Київ», «Жовтень» та «Кінопанорама».
Алексей Першко 16 вересня 2016
Коментарі
 
Ім’я
23 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Принципи та постулати Крістофера Нолана

Новий фільм режисера отримав назву

23 травня 2019

0
102

"Одного разу в Голлівуді". Новий трейлер

Прем'єра – восьмого серпня.

21 травня 2019

0
193

Запрошення до Скандинавії

«Скандинавська панорама» 48-ї «Молодості»

20 травня 2019

0
699

"Абатство Даунтон". Перший трейлер

Скучили?

21 травня 2019

0
145

Фестиваль у фестивалі

Позаконкурсна програма «Фестиваль фестивалів» 48-го Київського МКФ «Молодість»

21 травня 2019

0
170

 fk tw