У Києві з'явиться «Незалежність»


Новини: У Києві з'явиться «Незалежність»

Огляд пройде під гаслом «Незалежне кіно для незалежних людей».

У неспокійні для України дні досить символічним буде фестиваль американського кіно «Незалежність», відвідати який можна вже 13 грудня.

Захід пройде в кінотеатрі "Київ" за підтримки Посольства США в Україні. Гасло огляду - «Незалежне кіно для незалежних людей».

До 19 грудня всі бажаючі зможуть познайомитися з незалежним кінематографом Сполучених Штатів і оцінити оригінальний погляд на соціальні, релігійні та політичні теми.

Яскрава фестивальна програма складається з номінантів та переможців фестивалів у Санденсі, Локарно, Берліні, Каннах та ін. Гостями фестивалю стануть продюсери і режисери фільмів програми.

Вперше в рамках фестивалю буде представлено проект Інді-Лаб - лабораторія підготовки фільмів від сценарію до кінцевої реалізації. Під час практичної сесії в листопаді 2013 р., 12 учасників проекту під керівництвом лауреата багатьох професійних премій у сфері журналістики та документалістики, одного з найбільш авторитетних авторів «Нью-Йорк Таймс» Девіда Франса розробили сценарії і знімальні плани своїх фільмів. Під час фестивалю учасники проекту пройдуть семінар, присвячений режисурі та монтажу документального фільму, і 18 грудня представлять готові роботи глядачам фестивалю.

У рамках Інді Лаб також будуть проводитися заходи, відкриті для всіх бажаючих - практичні семінари, лекції американських гостей-документалістів, а також покази документальних фільмів фестивалю. Серед яскравої документальної програми:

«Прийняті за незнайомців» - фільм про відому інді -групі The National, який був знятий рідним братом соліста.

«Валентайн Роад» - загальнолюдська історія про людей розділених різним вихованням, коли через нерозуміння діти вбивають один одного.

Володар численних призів фестивалю в Санденсі, приз глядацьких симпатій фестивалю в Гданську, хвилююча історія «Брат по крові» про юнака, який прагнув знайти свою батьківщину, якої не знав.
Всього в документальній програмі буде 9 різнопланових фільмів. Покази документальної програми пройдуть безкоштовно в залі «Сінематека».

Фестиваль американського кіно відкриється 13 грудня у кінотеатрі «Київ» художнім фільмом талановитого режисера Олександра Пейна «Небраска». Призер Каннського фестивалю за кращу чоловічу роль, номінант на «Золоту пальмову гілку», фільм оповідає про спільну подорож батька і сина і про їх бажання зрозуміти і достукатися друг до друга.

Програма художніх фільмів складається з кращих прем'єр цього року, серед яких:

 «Досить Сказано» - остання робота легендарного Джеймса Гандольфіні , який створив образ Тоні Сопрано в одному з найвпливовіших серіалів останніх десятиліть , комедія- правда про впертих дорослих.

«Комп'ютерні Шахи» - незвичайний , медитативний , що зводить з розуму фільм , повною мірою розкриває фразу " коли ти створюєш штучний розум , чи можеш ти його контролювати" . Режисер фільму по праву може бути названий «новим Девідом Лінчем ».

«Станція «Фрутвейл» - призер глядацьких симпатій фестивалю в Санденсі, цікава історія юнака, який вирішив одним вранці змінити своє життя. Учасник Каннського фестивалю.

«Короткий термін 12» - найпотужніший фільм про притулок для «важких» дітей. Володар 4 призів МКФ в Локарно.

Детальна інформація буде представлена ​​на сайті фестивалю - aiffua.com

Sushchenko 13 грудня 2013


Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 478
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 2347
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 1248
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 2042
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 1787