Венсан Кассель зніметься в трилері «Малюк 44»


Новини: Венсан Кассель зніметься в трилері «Малюк 44»

Прем'єра стрічки запланована на 2014 рік.

Давненько не було чути про «Малюка 44» Даніеля Еспіноси. У проекті новий гравець - актор «Чорного лебедя» Венсан Кассель. Він замінить Філіпа Сеймура Хоффмана.

Дія сюжету, описаного в однойменній книзі Тома Роба, на якій заснований трилер, розгортається в сталінську епоху в Радянському Союзі. Ідеалістичний просталінський співробітник служби безпеки Лев Демидов (Том Харді) вирішує розслідувати серію вбивств дітей в країні, де такого роду злочини нібито не існують. Держава не хоче чути про вбивцю дітей, не кажучи вже про серійного вбивцю. Демидова знижують у посаді, але він все одно вирішує за допомогою своєї дружини Раїси (Нумі Рапас) продовжити розслідувати цю справу. Юель Кіннаман стане амбітним колегою центрального персонажа. Гарі Олдман грає охоронця правопорядку, підозрюваного у скоєнні злочинів.

А ось яка роль відведена екс-чоловіку Моніки Белуччі, поки не відомо.

Продюсувати «Малюка» будуть Рідлі Скотт, Майкл Шефер і Грег Шапіро. Виробництво, розпочате ще в червні цього року в Празі, співфінансується компанією Worldview Entertainment.

Нагадаємо, що за участю Венсана Касселя в цьому році вийшов інший трилер - «Транс» від режисера Денні Бойла. Також актор був зайнятий в «Красуні і чудовисько» , побачити який можна в березні 2014 року. 

Sushchenko 30 серпня 2013


Ім’я:
27 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Кріс Гемсворт у тизері «Тайлера Рейка 2» Кріс Гемсворт у тизері «Тайлера Рейка 2»

Ще одна операція з порятунку.

26 вересня 2021 0 217
Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі» Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі»

Так, про вампірів.

25 вересня 2021 0 361
Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна» Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна»

Про художника, який малював котів.

24 вересня 2021 0 373