last-night-in-soho

Кет Деннінґс


Kat Dennings
Дата народження:
13 червня 1986

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американська актриса.

Кетрін молодша з п'яти дітей в родині молекулярного біолога Джеральда Джей Литвак і поетеси і логопеда Еллі Джудіт Литвак. Її сім'я єврейського походження. Навчалася дівчинка вдома. Шкільний курс вона закінчила рано, в чотирнадцять років. Разом з родиною в 2002-му вона перебралася в Лос-Анджелес щоб отримати можливість професійно зайнятися акторським ремеслом.

Виступати Кетрін почала ще дитиною - у неї був ряд ролей в рекламних проектах. У 2000-му вона вперше отримала більшу роль - на кабельному каналі HBO, в проекті «Секс у великому місті». Потім була роль дочки Боба Сейджета на смертному проекті «Вирощуючи тата» ( «Raising Dad»); слідом були ролі в телесеріалах «Без сліду» ( «Without a Trace») і «Клава, давай!» ( «Less Than Perfect»). У 2004-му Кетрін зіграла в картині «Суперзірка» ( «Raise Your Voice»), а в 2005-му отримала роль у фільмі «Сорокарічний незайманий». У 2005-му і 2006-му у неї були епізодичні ролі в серіалі «Швидка допомога» ( 'ER'); в подальшому вона грала в «CSI: Місце злочину - Нью-Йорк» ( 'CSI: NY') і в комедії 2006-го «Дім великої матусі 2» ( ' «Big Momma's House 2») з Мартіном Лоуренсом.

У 2008-му Деннінгс зіграла головну роль в картині «Витівки в коледжі». Слідом була роль в «Хлопцям це подобається» з Анною Феріс і в «плейлистів Ніка і Нори» з Майклом Сірка. За останню картину Кет була номінована на премію «Саттелітт» як 'Краща актриса в мюзиклі або комедії'. У 2009 Деннінгс зіграла в «Людина, яка все знав» ( «The Answer Man») - історії про зоряне автора, чиї маніфести стають буквально нової Біблією. У тому ж році вона отримала роль в похмурому дитячому фільмі Роберта Родрігеса «Камінь бажань». Деннінгс знялася у фільмі «Захисниг» (англ. «Defendor») і в романтичній комедії «Liars (A-E)».

З 2011 року задіяна в серіалі «Дві дівиці на мілині». Виконує в ньому одну з головних ролей, Макс Блек, кілочка, знає життя дівчину - офіціантку.Постери
Ім’я:
25 жовтня 2021
Ваш коментар