Ізабела Монер

Увійти через
Реєстрація
 

Ізабела Монер
 
Ізабела Монер (Isabela Moner)
Дата народження: 10 липня 2001 2001-07-10
Біографія
 

 Американська актриса і співачка.

Ізабела народилася 10 липня 2001 року місті Клівленд, штат Огайо. Її батьки Кетрін (родом з Перу, міста Ліма) і Патрік монери (з штату Луїзіана, США). Ізабела середня дитина в сім'ї - у неї є молодший брат Джованні і старший брат Джаред. Монери заявила, що вважає себе більше перуанкою, ніж американкою.

Акторський дебют Ізабель стався на сцені Бродвею у віці десяти років в постановці «Евіта», де вона співала на іспанському з Рікі Мартіном. У тому ж році відбувся національний і міжнародний телевізійний дебют монери як співачка в шоу «The Net Big Thing New York». Вона дебютувала на Бродвеї у віці десяти років в мюзиклі «Евіта», в якому вона співала на іспанською мовою разом з Рікі Мартіном.

Кар'єра актриси почалася з ролі молодої Надії у фільмі 2013 року «Будинок, який побудував Джек». У 2014 році Ізабелла виконала роль Дженні в серіалі «Путівник по сімейному житті». У 2015 році у фільмі «Розщеплення Адама». У травні 2016 року увійшла в акторський склад фільму «Трансформери 5: Останній Лицар». Вона також озвучила персонажа Хитрий в мультфільмі «Реальна білка 2».

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 3
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
20 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw