Ізабела Монер


Персона - Ізабела Монер
Like
Isabela Moner
Дата народження:
10 липня 2001

Рейтинг персони

9.9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 7

Біографія

 Американська актриса і співачка.

Ізабела народилася 10 липня 2001 року місті Клівленд, штат Огайо. Її батьки Кетрін (родом з Перу, міста Ліма) і Патрік монери (з штату Луїзіана, США). Ізабела середня дитина в сім'ї - у неї є молодший брат Джованні і старший брат Джаред. Монери заявила, що вважає себе більше перуанкою, ніж американкою.

Акторський дебют Ізабель стався на сцені Бродвею у віці десяти років в постановці «Евіта», де вона співала на іспанському з Рікі Мартіном. У тому ж році відбувся національний і міжнародний телевізійний дебют монери як співачка в шоу «The Net Big Thing New York». Вона дебютувала на Бродвеї у віці десяти років в мюзиклі «Евіта», в якому вона співала на іспанською мовою разом з Рікі Мартіном.

Кар'єра актриси почалася з ролі молодої Надії у фільмі 2013 року «Будинок, який побудував Джек». У 2014 році Ізабелла виконала роль Дженні в серіалі «Путівник по сімейному житті». У 2015 році у фільмі «Розщеплення Адама». У травні 2016 року увійшла в акторський склад фільму «Трансформери 5: Останній Лицар». Вона також озвучила персонажа Хитрий в мультфільмі «Реальна білка 2».


ПостериІм’я:
08 серпня 2020
Ваш коментар