У центрі уваги - футбол


Серіали: У центрі уваги - футбол

В амбітному європейському проекті «Мережа»
Німецька продюсерська компанія Das Netz приступила до втілення амбітного проекту - серіалу «Мережа», який буде по суті чотирма різними серіалами загальною довжиною близько 30 годин, присвяченими загальній темі - корупції в світовому футболі. Серіали будуть зніматися в чотирьох країнах - Австрії, Німеччині, Італії та Іспанії.
Австрійський серіал вже знаходиться на стадії виробництва.
Дія відбувається в горах Австрії. У центрі подій - Георг Троттер (Тобіас Моретті), доктор і колишній допінговий агент, який кинув свою кар'єру після трагічної автомобільної аварії, в якій серйозно постраждала його дружина Діана (Енджел Колбі) і загинув їхній син. Відомий як мисливець за допінгом і «шукач», Георг отримує пропозицію відкрити нову, надсучасну високопродуктивну клініку в Альпах. Там персонал повинен в рекордно короткі терміни відновлювати форму травмованих футболістів за допомогою високотехнологічних методів навчання і допомогти молодим талантам стати кращими футболістами світу. Вони просувають чистий спорт без незаконних прийомів; Георгу ця робота здається просто створеною для нього. Але незабаром у нього виникають сумніви: чи дійсно справа в благополуччі гравців і в благополуччі спорту? Чим пильніше Георг заглядає за химерний фасад, тим більше секретів він відкриває, які вказують не тільки на майбутнє, але і на його власне минуле.

Алексей Першко 11 червня 2021


Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар

популярні серiалi


«Інтерв'ю з вампіром» стане серіалом «Інтерв'ю з вампіром» стане серіалом

Але без Круза і Пітта.

25 червня 2021 0 1805
З «Бюро легенд» - у «Нескінченність» З «Бюро легенд» - у «Нескінченність»

Український актор Анатолій Панченко (Anatolii Panchenko) зіграє одну з головних ролей у французькому англомовному серіалі про космос...

29 червня 2021 0 1606
Тизер серіалу «Фундація» за Айзеком Азімовим Тизер серіалу «Фундація» за Айзеком Азімовим

Із зірками «Чорнобиля» і «Гоббіта».

29 червня 2021 0 1594
Прощай, Ріплі Прощай, Ріплі

Автор серіалу «Фарго» зніме серіал «Чужі»

06 липня 2021 0 1052