WEEKED: Прем'єри тижня


WEEKED: Прем'єри тижня

Ще один багатий на прем'єри тиждень в українських кінотеатрах - на екранах стартують відразу сім стрічок, серед яких переважно комедії.

«Мій пацан» - нова комедія за участю Адама Сендлера. Судячи з відгуків критиків, глядачів та рейтингу на IMDB в цей раз Сендлер, зумів перевершити сам себе в тому, що багато глядачів називають «типовою американською комедією». І знову-таки, судячи з рейтингів і відгуків, перевершив він себе далеко не в кращу сторону.

Фільм розповість про безвідповідального папашу, який намагається повернутися в життя свого вже дорослого сина, якого ніколи в очі не бачив. При цьому, з батька практично ніколи не вивітрюється хмільний душок, а сигаретам він воліє старий добрий косячок. Загалом, синові доведеться несолодко, особливо, якщо врахувати, що описані події відбуваються напередодні весілля чада.

Loading the player ...

«Сусіди на стрьомі» - комедія за участю ще одного «вічного коміка» Бена Стіллера і починаючої зірки комедії Джони Хілла. Сюжет фільму розгортається навколо дружньої компанії сусідів, які організували дружину заради патрулювання околиць і підтримки порядку. В дійсності благі наміри були лише приводом хоча б зрідка збігати від сім'ї, щоб попиячити увечері в суто чоловічій компанії. Безхмарне життя закінчується в той момент, коли сусідський дозор випадково дізнається про змову з метою знищити світ.

Loading the player ...

«Паранорман» - анімаційна прем'єра нового тижня, що позиціонується творцями як «мультфільм для старшого покоління». Анімація розповість про хлопчика, який вміє спілкуватися з примарами. Довгий час це вміння створює йому деякі проблеми, але коли починає свій наступ армія зомбі, можливо, саме цей дивний хлопчик стане тим, хто зможе врятувати світ.

Loading the player ...

«Паралельні світи» - фантастична мелодрама з Кірстен Данст у головній ролі. Тандем відомій актрисі складає відносний кіноновачок Джим Стерджіс. Фільм розповість про два паралельних світи, які знаходяться над головою один в одного. В одному світі панує багатство і процвітання, в іншому - вічні важкі часи, представникам верхнього і нижнього світу заборонено спілкуватися. Раптова любов хлопця і дівчини з різних світів може повністю перевернути звичні закони паралельних світів.

Loading the player ...

«Париж-Манхеттен» - романтична комедія про дівчину, схиблену на Вуді Аллені і її потенційному коханці. Одного разу фанатка зустрічає свого кумира у легендарному Plaza Athenee в Парижі ... Чим обернеться для неї ця фатальна випадковість?

Loading the player ...

«Серед білого дня» - бойовик за участю майбутнього Супермена Генрі Кавілла і Брюса Уїлліса. Уїлл Шоу - самовпевнений молодий американець, трейдер з Уолл-стріт. Він би мріяв провести відпустку інакше, але, підкорившись волі рідних, їде з родиною до Іспанії. Ніхто не міг припустити, яким кошмаром обернеться ця поїздка: всі члени сім'ї Шоу стають заручниками в руках невідомих. У пошуках родичів Уїлл мимоволі дізнається про державну змову і розкриває таємниці свого батька ... У хлопця є всього лише кілька годин, щоб врятувати сім'ю і країну від загибелі ...

Loading the player ...

«Пекельний бункер» - ще одна запізніла прем'єра. Наукові розробки, які велися німцями під час Другої світової війни, по створенню безсмертних солдат не минули марно. Уже в наші дні бійці НАТО стикаються з батальйоном зомбі-солдатів нацистської Німеччини з числа штурмовиків. Протистояти повстанцям-мерцям практично неможливо, але ще більш складне завдання стоїть перед героями фільму - знайти і знищити джерело воскреслої армії, яка загрожує світу Четвертим Рейхом ... 

Катя Зиновьева 23 серпня 2012Ім’я:
04 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1524
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1084
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 972
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 732
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 696