WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"13-й район: Цегляні маєтки"

Ремейк французького бойовика 2004-го року - передостанній фільм з Полом Уокером, який виходить на великі екрани . Сьомий "Форсаж" з'явиться в прокаті наступної весни і підведе риску під кар'єрою актора, який загинув у автокатастрофі.

Люк Бессон виступає продюсером картини, як було і у випадку з оригіналом, виконавець однієї з головних ролей теж не змінився - Давид Белль знову в справі. А ось режисер новий - за камерою дебютує Каміль Деламарр, монтажер "Коломбіани", "Напролом", "Заручниці 2", який давно співпрацює з Бессоном.

Сюжет зазнав косметичних змін - ватажок наркокортеля заволодів зброєю масового знищення, копу під прикриттям необхідно його знайти. Завдання, ясна річ, не з простих.

Рейтинг IMDB: 6.10


Loading the player ...
"Блондинка в ефірі"

У 2015-му році глядач зможе оцінити режисерський дебют Елізабет Бенкс - вона знімає музичну комедію "Ідеальний голос 2". На дозвіллі актриса продовжує грати сама - наприклад, у фільмі Стівена Брілла "Блондинка в ефірі" . Союз Бенкс і постановника відразу декількох фільмів з Адамом Сендлером на виході дає досить неоднозначний результат.

Класична історія про те, до яких наслідків може привести бурхлива ніч, не врадає оригінальністю - все-таки не дарма Брілл тричі номінувався на Золоту малину. Хоча Бенкс усіма силами намагається врятувати ситуацію - від її присутності фільм, безумовно, виграє.

Рейтинг IMDB: 6.00

Loading the player ...
"Китайська головоломка"

Седрік Клапіш представляє третю частину своєї "трилогії Ксавьє" і говорить, що знімає кіно в жанрі "інтелігентного гумору" . Ті, кому нічого не говорить ні ім'я режисера, ні виконавця головної ролі Ромена Дюпріса, можуть подивитися фільм заради Одрі Тоту - її точно знають усі. Якщо і цього мало... Що ж, кажуть, тут є красиві види Нью-Йорка!

Рейтинг IMDB: 7.20


Рецензія: Олексій Першко

Інтерв'ю: Седрік Клапіш

Loading the player ...

"Холостяки у відриві"


Критики порівнюють "Холостяков у відриві" з французькими комедіям часів Луї Де Фюнеса та П'єра Рішара, і це, без сумніву, радує - свого часу це був практично окремий жанр. Повторити успіх попередників намагаються молодий режисер Антоні Марсіано і досить популярний актор Макс Бубліль, який виступив співавтором сценарію.

У Франції фільм вийшов ще рік тому і показав дуже гарні збори - прийшов час подивитися, наскільки почуття гумору українців відрізняється від французів.

Рейтинг IMDB: 6.30

Інтерв'ю: Антоні Марсіано

Loading the player ...
"Лісовий патруль"

Ні тижня без мультфільму - причому бажано про тварин. У норвезькому "Лісовому патрулі" фігурують тхори і машина, що говорить, які вирушають на пошуки вкраденого із заповідника орла-білохвоста . Анімація кульгає, залишається сподіватися, що діти не надто вибагливі .

Рейтинг IMDB: 5.20

Loading the player ...
Юрий Шевченко 08 травня 2014Ім’я:
19 січня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Реальний Санта-Клаус, якого ми заслужили Реальний Санта-Клаус, якого ми заслужили

31 грудня, незважаючи на очікуваний в Україні локдаун, в кінотеатральний прокат виходить фільм з різдвяною тематикою - "Полювання на...

21 грудня 2020 0 4877
Не Бондом єдиним Не Бондом єдиним

Прем’єра двадцять п’ятого фільму з серії бондіани, де Агента 007 вп’яте (і востаннє) зіграє Крейґ переносилась уже багато раз. Тому...

21 грудня 2020 0 2031
Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 грудня)

Новий мультфільм Pixar, українські комедії, Квартет І та інші новинки прокату.

23 грудня 2020 0 2013
Фільми-події та лауреати Фільми-події та лауреати

Найкращі фільми 2020 року від Arthouse Traffic покажуть у кінотеатрі «Жовтень»

21 грудня 2020 0 2003
Напередодні нової зустрічі з Вуді Алленом Напередодні нової зустрічі з Вуді Алленом

Кращі кіноцитати від режисера "Фестивалю Ріфкіна"

24 грудня 2020 0 1895