WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Третій зайвий 2"

Режисер: Сет Макфарлейн

Плюшевий шибеник продовжує зводити з розуму манірну інтелігенцію. На цей раз ведмежа з великим его і його довгонога блондинка вирішили завести дитину. Там де не постаралася природа, на допомогу приходять зіркові донори, міські божевільні і вірний друг Джонні (Марк Уолберг). Він щойно розлучився з Лорі і готовий до нових авантюр. Третій тут зовсім не зайвий.

Рейтинг IMDB: 6.7
Rotten Tomatoes: 44%

Точка зору: "У благородномупрагненні піти відмінним від оригіналу шляхом МакФарлейн робить щось дуже дивне. Його фільм настільки щирий, що це відправляє весь гумор на другий план", Ліндсі Бар, Associated Press.

Loading the player ...

"Воно"


Режисер: Девід Роберт Мітчелл

Для 19-річної Джей (Майка Монро) осінь обіцяла бути насиченою. Але після практично випадкового сексуального зв'язку зі своїм знайомим, все йде шкереберть. Хлопець зізнається, що  її - тепер Джей переслідує щось страшне і небезпечне.

Рейтинг IMDB:
7.00
Rotten Tomatoes: 96%


Номінації: Нагорода від преси (Канський кінофестиваль, 2014)

Точка зору: "Один з найстрашніших і найкрасивіших фільмів, які я бачив", Майкл О'Салліван, Washington Post.

Рецензія: Ксеркс (7)
Loading the player ...

"Обличчя янгола"

Режисер: Майкл Уінтерботтом

Після вбивства молодої дівчини, яке прогриміло на весь світ, в італійське місто Перуджа приїжджає молодий режисер Томас Ларк (Даніель Брюль) для підготовки до зйомок фільму за мотивами злочину. Там він знайомиться з американською журналісткою Сімоною Форд (Кейт Бекінсейл), що нещодавно написала про це суперечливу книгу. У місті правлять бал збожеволілі репортери з усього світу, які вивалюють на своїх глядачів біля телеекранів купи "брудної білизни" в гонитві за кричущими заголовками. А про вбиту дівчині абсолютно забули...

Рейтинг IMDB:
5.10
Rotten Tomatoes: 40%


Точка зору: "Обличчя янгола" так до кінця і не визначилося, яку історію воно хоче розповісти глядачеві", Гарі Голдштайн, Los Angeles Times.

Рецензія: Олексій Першко (6)

Loading the player ...
"Сіль Землі"

Режисери: Джуліано Рібейро Сальгадо, Вім Вендерс

Ось уже сорок років бразильський фотограф Себастьян Сальгадо подорожує по світу і спостерігає за тим, як змінюється життя людей. Він став свідком найважливіших подій нашої історії: війни, голод, міграції. Разом з Сальгадо знімальна група фільму вирушила в найдальші і загадкові місця на Землі - в серці Амазонії, джунглі Західного Папуа і болота регіону Пантаналу в Бразилії, на острів Врангеля в Північному Льодовитому океані.

Рейтинг IMDB:
8.40
Rotten Tomatoes: 95%


Нагороди: Кращий документальний фільм (Сезар, 2015), Особливий погляд Каннського кінофестивалю (2014), Приз екуменічного журі (Канський кінофестиваль, 2014), Приз глядацьких симпатій (Сан-Себастьян, 2014)
Номінації: Кращий документальний фільм (Оскар, 2015), Кращий європейський фільм (Гойя, 2015)

Точка зору: "Вім Вендерс підтверджує, що він - геній документального кіно, створюючи приголомшливу оду Себастьяну Сальгадо", Джей Вайссберг, Variety.

Рецензія: Олексій Першко (9)
Loading the player ...

"Із темряви"

Режисер: Йуіс Кілес

Пара (Скотт Спідман, Джулія Стайлз) зі своєю дочкою переїжджають в Колумбію, щоб зайнятися справами їх сімейного обробного підприємства. Скоро вони дізнаються, що їх новий будинок населений привидами.

Рейтинг IMDB:
4.70
Rotten Tomatoes: 28%


Точка зору: "Фільм жахів, в якому антиглобалістський посил цікавіше, ніж все інше", Сара Стюарт, New York Post.

Рецензії: Ксеркс (6), Олексій Першко (4)

Loading the player ...
ЮШ 25 червня 2015Ім’я:
23 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 3067
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 2145
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1446
Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 249