WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня
Це історія любові старлетки (Емма Стоун), яка між прослуховуваннями подає каву кінозіркам, і фанатичного джазового музиканта (Райан Гослінг), вимушеного підробляти в заштатних барах. Але успіх, що приходить до закоханих,  починає підточувати їх відносини.
IMDB: 8,9
Rotten Tomatoes: 92%
Metacritic: 93%
Точка зору: "Кіно, яке закохає в себе абсолютно всіх", Стефані Захарек, TIME.
Рекомендація: головний претендент на Оскар 2016-го року.
Loading the player ...
Завдяки революційній технології, що дозволяє викликати в пам'яті спогади колишніх поколінь, Каллум Лінч (Майкл Фассбендер) проживає пригоди свого предка Агілара в Іспанії 15-го століття. Каллум дізнається, що є нащадком членів загадкового таємного товариства асасинів. Накопичивши неймовірні знання і навички, він вступає в протистояння з могутньою і жорстокою організацією тамплієрів в наші дні.
IMDB: 6,6
Rotten Tomatoes: 17%
Metacritic: 36%
Точка зору: "Головний спецефект тут - Фассбендер. Він є у фільмі, а значить - це серйозний проект", Оуен Глейберман, variety.
Рекомендація: фанатам гри і Майкла Фассбендера.
Loading the player ...
Режисер: Кріс Уедж
Старшокласник Тріпп (Лукас Тілл) мріє втекти з нудного містечка, де народився і виріс, і захоплено збирає монстр-трак із уламків старих авто. І коли подія на буровій вишці вивільняє з-під землі дивовижне створіння, яке знає толк в швидкості, у Тріппа з'являється реальний шанс не тільки нарешті змінити життя, але і знайти справжнього друга.
IMDB: 5,4
Rotten Tomatoes: 14%
Metacritic: 37%
Точка зору: "Повернення в епоху фільмів про "хлопчика і його (чарівного) пса", хоча такі історії втратили свій шарм з появою комп'ютерної графіки ".
Рекомендація: легке кіно для вихідних.
Loading the player ...
Взявши напрокат самий наворочений сімейний автомобіль, глава сімейства (Хосе Гарсія) відправляється в довгоочікувану відпустку зі своєю дружиною, дітьми і батьком. Але коли новомодний круїз-контроль раптом повністю відключає гальма, канікули перестають бути нудними. Пристебніть ремені. Вас чекає дуже весела подорож!
IMDB: 5,7
Рекомендація: ще одне легке кіно для вихідних.
Loading the player ...
Режисер: Філ Горн
Юна Кетті (Шелбі Ліон) багато сумує і переживає з різних приводів. Вона втратила інтерес до навчання і друзів. Навіть заняття улюбленою гімнастикою її не радують. Але все змінюється, коли вчитель Кетті просить доглянути за його домашнім вихованцем, маленькою мавпочкою Гіббі.
IMDB: 6,1
Рекомендація: і знову легке кіно для вихідних!
Loading the player ...
Юрий Шевченко 06 січня 2017
Like

Ім’я:
12 серпня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Рухи, сліди та узи Рухи, сліди та узи

Фестиваль LINOLEUM оголошує конкурсну програму 2020 року

16 липня 2020 0 1316
Bouquet Kyiv Stage-20: прем’єри, учасники, нові проекти Bouquet Kyiv Stage-20: прем’єри, учасники, нові проекти

У фокусі третього фестивалю високого мистецтва – українські митці й Голос у всіх його проявах

07 серпня 2020 0 482