WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня
50-річчя стає початком складного етапу в житті весільного фотографа Кості (Костянтин Мохнач). Все, що він любив і до чого був прив'язаний, відходить назавжди. Хоча таких речей в його житті не так вже й багато: паралізований після інсульту батько, подруга - стиліст весільного журналу, старий кіт, слайди, на яких він молодий і щасливий.
Фільм представить Україну на Оскарі в номінації "Кращий фільм іноземною мовою".
Loading the player ...
У світі, де сімейним парам дозволено мати тільки одну дитину, народжується сім сестер-близнючок (Нумі Рапас). Дідусь вирішує зберегти всіх і дає малятам імена на честь днів тижня. Так дівчинки і з'являються на людях - кожна в свій день. Але одного разу Понеділок пропадає.
IMDB: 6,9
Rotten Tomatoes: 60%
Metacritic: 47
За: "Рапас грає сім ролей, і як мінімум в чотирьох випадках це добре", Даррен Франіч, Entertainment Weekly.
Проти: "Цей фільм задає високу рамку для актриси, але сам до неї не дотягується", Шері Лінден, Hollywwod Reporter.
Рецензія: Ксеркс (7)
Loading the player ...
На що ви готові заради грошей? Чи згодні ви порушувати закон, ризикувати своєю свободою і життям заради цих папірців? Заради своєї мрії варто зробити все можливе. Так вважають троє звичайних хлопців, які живуть неподалік від кордону. Вони готові возити контрабанду в іншу країну, щоб заробити якомога більше грошей. На жаль, останнім часом прикордонники не пропускають жодного контрабандиста повз себе. Тому хлопці приміряють образи греко-католицьких священиків. Все йде добре до тих пір, поки дорогу друзям не переходить прекрасна дівчина. Тепер це не контрабандисти, а мисливці. І приз (тобто дівчину) отримає найшвидший і розумний.
Loading the player ...
Цивілізацію вражає зловісна епідемія, що перетворює інфікованих в жахливих монстрів. Рятуючись від загибелі, батько (Джоел Едгертон) ховає свою сім'ю в покинутому будинку в гущавині лісу. Одного разу на порозі будинку з'являються незнайомці. Але як врятуватися від божевілля, коли пекло всередині тебе?
IMDB: 7,0
Rotten Tomatoes: 88%
Metacritic: 78
За: "Топовий психологічний трилер", Ерік Кон, indieWire
Проти: "Не надто вдала спроба вивести малобюджетне кіно на великий екран", Річард Броуді, New Yorker.
Loading the player ...
Протягом 20 років режисер Ісмаель (Матьє Амальрік) намагається розгадати таємницю зникнення своєї коханої Карлотти (Маріон Котійяр). Але час бере своє, і тепер сенсом життя героя стає Сільвія (Шарлотта Генсбур). Однак Карлотта несподівано повертається, і це руйнує крихку любовну ідилію.
Loading the player ...
IMDB: 5,8
Rotten Tomatoes: 60%
Прем'єра нового серіалу телевсесвіту Marvel відбудеться в IMAX.

Історія Королівської родини, що належить до раси надлюдей. Внаслідок військового перевороту її члени під проводом Чорного Грома (Енсон Маунт) змушені покинути свій будинок в місті Аттілан і бігти на Землю, де їм належить рятувати не тільки себе, але і весь світ від загибелі. 

Loading the player ...
Юрий Шевченко 31 серпня 2017
Like

Ім’я:
14 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 1034
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 323