WEEKEND: Подорожі у часі і космосі


WEEKEND: Подорожі у часі і космосі

12 вересня в український прокат виходять вісім нових картин - продовження «Ріддіка», призер «Кінотавра», фантастична романтична комедія, ще один російський фільм про поліцію і кілька європейських картин.

«Ріддік 3D» - продовження історії жителя планети Фурія Річарда Ріддіка. У попередніх двох частинах фільму ми могли побачити сильну еволюція героя - від холоднокровного злочинця до ідейного рятівника . Тепер же у Рідідка з'являється шанс врятувати свою планети , однак для цього йому доведеться знову виживати в складних умовах , боротися з найманцями і захищати жменьку небайдужих йому людей.

Постановкою заключної частини трилогії зайнявся режисер двох попередніх частин Девід Туї. Однак безпосередню участь у роботі над сюжетом картини брав і сам виконавець головної ролі Він Дізель. Він же виступив і одним з продюсерів «Ріддіка». Творці тріквела врахували свої минулі помилки - на попередню частину, «Хроніки Ріддіка», було витрачено 105 мільйонів , і фільм не зумів відбити бюджету, заробивши всього 115 мільйонів доларів. На третю частину вирішили витратити всього 38 мільйонів доларів, що, враховуючи те, що фільм виходить в 3D -форматі, гарантує мінімальну окупність.

Loading the player ...

«Коханець з майбутнього» - американська фантастична комедія. Режисер Річард Кертіс, який подарував світу легендарну романтичну комедію "Реальне кохання", знову працює в улюбленому жанрі. Мабуть, драматизму в "Коханому" буде менше, ніж у "Коханні". Головна жіноча роль у стрічці дісталася досвідченій мандрівниці в часі Рейчал МакАдамс, яка раніше знялася в "Дружині мандрівника в часі".

Одного разу Том дізнається від батька дивовижну таємницю - виявляється, в їх сім'ї по чоловічій лінії передається вміння подорожувати в часі. Нічого глобального - тільки ті моменти, в яких ти вже бував. Проте вже і це дозволяє Тому експлуатувати своє вміння на повну котушку.

Loading the player ...

«Інтимні місця» - скандальна мелодрама, яка викликала чимало дискусій серед критиків і глядачів на кінофестивалі в Карлових Варах і на «Кінотаврі». «Кінотавр» навіть нагородив фільм призом за «Кращий дебют» і «Кращу жіночу роль». Фільм намагається розглянути проблему придушення еротизму на прикладі кількох сучасних москвичів.

Loading the player ...

«Камілла Клодель ,1915» - французька біографічна драма, головну роль в якій виконала Жюльєтт Бінош. Картина розповість про жінку, вміщеній в психіатричну клініку через свої нав'язливі ідеї. Замкнутій в тісному просторі, їй залишається гадати - що з того, що відбувається є вигадкою, а що - правдою?

Loading the player ...

«Майор» - російська драма, головною ідеєю якої є сумнівне твердження, що справедливість рано чи пізно восторжествує . Фільм починається тим , що новоспечений батько поспішає в пологовий будинок до дружини і по дорозі збиває шестирічну дитину. Намагаючись приховати свій злочин, герой все глибше і глибше опускається в безодню брехні.

Loading the player ...

«Велика краса» - франко-італійська комедійна драма, яка стала своєрідним гімном красі і величі Риму. Головний герой, якому незабаром виповниться 65 років, ніби вперше бачить рідне місто, починаючи розуміти, як воно змінилось за всі ці 65 років... Фільм цього змагався в Каннах за Золоту пальмову гілку, але, зрештою, римські принади не спокусили журі.

Loading the player ...

«Все включено. Канікули в Греції» - шведська комедія про сімейний відпочинок . Родині пощастило виграти путівки на відпочинок в Греції. І всіі весело збирають валізи, сподіваючись провести свою відпустку спокійно ніжачись на березі моря. Проте їх чекають неймовірні пригоди, через які вони, можливо, навіть пошкодують, що потрапили в цю безкоштовну подорож.

Loading the player ...

«Врятувати Землю» - тайська анімація про пригоди загубленого сина американського президента. Хлопчик в буквальному сенсі слова провалився крізь Землю, опинившись на іншій її півкулі в непрохідних джунглях . Саме тут герой дізнається , що вся планета в небезпеці і вирішує врятувати людство від прийдешньої катастрофи. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 11 вересня 2013
LikeІм’я:
30 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні статті


«ЮКІ» — історія перемог вільних українців «ЮКІ» — історія перемог вільних українців

03 грудня у вітчизняний прокат виходить сенсаційний фільм «ЮКІ», що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували...

07 жовтня 2020 0 6215
Можливість іншого. Вільного. Можливість іншого. Вільного.

В рамках Одеського кінофестивалі в Довженко-центрі пройшла ретроспектива «Одеські незалежні: вільне кіно 90-х».

08 жовтня 2020 0 1251
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня)

Ліам Нісон, два фільми з Александрою Даддаріо й інші новинки прокату.

07 жовтня 2020 0 1235
Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 жовтня)

Том Гарді, Джуд Лоу і інші новинки прокату.

14 жовтня 2020 0 1145
Кіно Бориса Віана Кіно Бориса Віана

В рамках кінопрограми фестивалю VianFest будуть показані фільми і самого Бориса Віна і про нього.

13 жовтня 2020 0 1143