WEEKEND: Сутичка жаху з коханням

Увійти через
Реєстрація
 
WEEKEND: Сутичка жаху з коханням
 
Новини: WEEKEND: Сутичка жаху з коханням

З 8 серпня в українських кінотеатрах починається бій за майбутнє, боротьба з настирливими привидами та масові битви за любов.

«Елізіум» - фантастичний екшн, в якому головні ролі виконали Джоді Фостер і Метт Деймон. Для того, щоб сумлінно закінчити роботу над фільмом, режисер Ніл Бломкамп навіть переніс прем'єру майже на півроку - спочатку планувалося, що блокбастер вийде в березні 2013 року.

Фільм перенесе нас майже на 150 років вперед, і ще раз підтвердить популярну теорію багатьох інших побратимів свого жанру – на той час життя на Землі практично не буде. Вірніше, виснажена Земля стане колонією бідняків, а багатії переселяться на космічну станцію «Елізіум». Вкрай рідкісний шанс потрапити на Елізіум випадає техніку Максу, якому уряд доручає смертельну місію. Втім, у самого Макса трохи інші плани, які включають в себе порятунок землян.

Loading the player ...

«Закляття» - фільм жахів, заснований на реальній історії проживання американського сімейства в будинку з привидами. Цей будинок бачив багато страждань, і через багато років його стіни не забули зло, яке існувало тут колись. Однак чи вдасться вигнати це зло?.. Роль екзорциста в картині дісталася голлівудській зірці з українським корінням Вірі Фармігі. Постановником «Закляття» виступив Джеймс Ван, який раніше прославився нерядовим хоррором «Астрал».

Loading the player ...

«(НЕ)очікуваний принц» - романтична комедія французького актора, режисера і сценариста Філіпа Леллуша. Фільм розповість про двох протилежностях, що притягнулися. Він (принц) - завзятий трудоголік, який вже через свою надмірну любов до роботи розлучився з дружиною. Вона (принцеса) - трохи наївна дівчина, яка все ще чекає зустрічі усього свого життя. І коли нарешті ця зустріч відбувається принцесі доведеться не так вже легко зі своїм принцом...

Loading the player ...

«Коханець напрокат» - ще одна французька романтична комедія, але з більш американською ноткою. Аліса, редактор модного глянцевого журналу, випадково знайомиться з 19-річним Бальтазаром, який ще їй не годиться в сини, але цілком зійшов би за молодшого брата. Аліса б не надавала цьому знайомству якоїсь уваги, якби Бальтазар сам не нагадував про себе, і якби від нього не залежала її кар'єра. Як виявилося, щоб і далі очолювати журнал, їй необхідно надати своєму образу елемент бунтарства. А що вже може бути більш бунтівним за роман з молодим студентом?

Loading the player ...

«Краща пропозиція» - мелодрама за участю Джеффрі Раша, раніше представлена цим літом на Одеському міжнародному кінофестивалі. У центрі сюжету - немолодий мистецтвознавець, який закохується в одну зі своїх клієнток по голосу. А коли нарешті вони зустрічаються обличчям до обличчя, виявляється, що це зовсім молода дівчина. Однак вона приховує чимало таємниць, які спробує дізнатися мистецтвознавець...

Loading the player ...

«Солдат Жаннет» - австрійська драма, показана в цьому році на кінофестивалі незалежного кіно Санденс. Фільм спробує розглянути проблему матеріальної залежності. Дві жінки - бідна і багата - раптово міняються ролями: одна отримує велику суму, починаючи її промотувати, а друга позбавляється від всіх своїх грошей навмисне. Одного разу вони знайомляться і розуміють, що їм випав другий шанс - може, таки варто повернути собі свої життя?

Loading the player ...

«З ким переспати?» - американська молодіжна комедія, що розповість про випускницю школи, яка складає свій список планів. Щоправда, стосуються вони не вступу і світлого майбутнього, а набуття багатого сексуального досвіду перед коледжем. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 07 серпня 2013
Коментарі
 
Ім’я
17 січня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні статті

Найкращі акаунти голівудьских зірок в @Instagram

Для публічних особистостей Instagram - це ще одна можливість зробити собі безкоштовну рекламу або ж просто утримати вірну армію фанатів за...

21 вересня 2013

110
162892

Музичний Джеймс Бонд: 10 кращих саундтреків

22 фільми потому і в очікуванні 23ого давайте згадаємо 10 найяскравіших саундтреків до «Джеймса Бонда».

17 жовтня 2012

13
72851

10 "не-сутінкових" фільмів про вампірів

Кінопортал kino-teatr.ua пропонує увазі відвідувачів 10 фільмів про вампірів, відомих і невідомих, якісних і фарсових, а головне -...

18 листопада 2012

72
32942

10 режисерів незалежної України

10 кінорежисерів, які творили нове українське кіно: різне і неоднозначне.

24 серпня 2012

55
26402

TOP-10 найбільш провальних фільмів в історії кіно

10 фільмів, які зазнали найбільшого краху в прокаті

24 червня 2012

132
23635