Що в кіно? Прем'єри тижня (23-29 січня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (23-29 січня)

"Кролик Джоджо"

Режисер: Тайка Вайтіті

Незграбний і нескладний 10-річний німецький хлопчик Джоджо, що втратив батька, намагається знайти своє місце в світі. Ровесники потішаються над ним, а мама (Скарлетт Йоханссон) вважає, що дитина сама придумує собі проблеми. Намагаючись замінити батька, хлопчик починає спілкуватися з уявним другом – Адольфом Гітлером (Тайка Вайтіті), який зовсім не схожий на знайомого всім фюрера Третього рейху. Ситуація тільки ускладнюється, коли Джоджо виявляє, що мама ховає в будинку єврейську дівчинку.

IMDB: 8,0
Rotten Tomatoes: 80% (критики), 95% (глядачі)
Metacritic: 58
Шість номінацій на Оскар


"Погані хлопці назавжди"

Режисер: Аділь Ель Арбі

Детективи Майк Лоурі (Вілл Сміт) і Маркус Бернетт (Мартін Лоуренс) знову при справі! Правда, їх усувають від всіх операцій, але хіба відчайдушних друзів коли-небудь що-небудь зупиняло? Адже на цей раз на Майка відкриває полювання хтось з його минулого життя. Так що хлопцям доведеться смалити по повній.

IMDB: 7,4
Rotten Tomatoes: 77% (критики), 97% (глядачі)
Metacritic: 59


"Дівчина в лабіринті"

Режисер: Донато Каррізі

Саманта прокидається зі зламаною ногою в кімнаті без вікон. Вона дезорієнтована і нічого не пам'ятає. Кримінальний психолог доктор Грін (Дастін Хоффман) пояснює переляканій дівчині, що її викрали 15 років тому. Якимось дивом Саманті вдалося втекти, і тепер психологу потрібно проникнути в її розум, щоб знайти викрадача. Крім Гріна, випадком Саманти займається приватний детектив Бруно Генк (Тоні Сервілло).

IMDB: 6,1


"Угода з потойбічним"

Режисер: Піррі Реджинальд Тео

Після смерті дружини Джоел (Роберт Козінські) залишився з маленьким сином Мейсоном. Роботу в його глушині знайти непросто, і ситуація ускладнюється ще й тим, що чоловік страждає на шизофренію. Він регулярно відвідує психолога і приймає ліки, але тим не менше постійно бачить темні фігури і тіні. Незабаром і Мейсон починає стверджувати, що в їхньому будинку мешкає якийсь страшний чоловік з декількома обличчями. Джоел побоюється, що хвороба передалася синові, але викликаний стривоженою нянею священик впевнений – до сім'ї підкрався могутній демон.

IMDB: 3,8


"Екс"

Режисер: Сергій Лисенко

1932 рік. Територія України розділена між іншими великими державами. Жителі населеного пункту Грудек Ягеллонський в Галичині вирішили пограбувати поштове відділення для потреб опору. Вони продумали відмінний план пограбування, але все перетворилося в жорстоку криваву бійню.


"Баранчик Шон: Фермагеддон"

Режисер: Уїлл Бечер

Дивні вогні над містом віщують прибуття таємничого гостя з далекої галактики... Чарівна і весела Лу-Ла зазнає аварії неподалік від ферми Шона. Інопланетні здатності і прокази невгамовної Лу-Ли зачаровують отару, і Шон вирішує допомогти їй знайти корабель. Але він не знає, що зловісне агентство по полюванню на інопланетян вже йде по їх сліду. Чи зможуть Шон і його друзі запобігти Фермагеддону, поки не стало надто пізно?

IMDB: 7,0
Rotten Tomatoes: 98% (критики), 62% (глядачі)
Metacritic: 80

Юрий Шевченко 23 січня 2020
Like

Ім’я:
01 квітня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (12-18 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (12-18 березня)

Супергерой Він Дізель, Піноккіо та інші новинки прокату.

11 березня 2020 0 1129
Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 березня)

Українські та французькі комедії, новий Pixar і інші новинки прокату.

04 березня 2020 0 912
«Українська весна» в столиці Європи «Українська весна» в столиці Європи

Оголошено програму фестивалю українського кіно у Брюсселі

05 березня 2020 0 743
Україна вражала Україна вражала

На 70-му Берлінському міжнародному кінофестивалі Berlinale

05 березня 2020 0 739
Українське кіно під загрозою Українське кіно під загрозою

Офіційне звернення кіноспільноти

20 березня 2020 1 526