Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 березня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 березня)

"Побачення у Вегасі"

Режисер: Сергій Вейн

Артем летить до Вегаса, щоб підписати контракт з дуже важливим клієнтом. В дорозі він знайомиться з Оксаною – вона теж рекламний агент і теж летить провести презентацію тому ж клієнтові. Артем себе не видав, але вирішив будь-що перешкодити суперниці. Через це їх висадили з літака в Лос-Анджелесі, і тепер їм потрібно якимось чином дістатися до Вегаса на машині.

Рецензія: Олексій Першко (4)


"Уперед"

Режисер: Ден Скенлон

Брати-ельфи Іен і Барлі Лайтфут живуть в чарівному світі, населеному тролями, гоблінами, гномами, кентаврами і єдинорогами. Колись їх світ переповнювала магія, але ті часи пройшли, і тепер казкові істоти літають на літаках, користуються автомобілями, і ведуть в цілому прозаїчне життя. Однак несподівана знахідка призводить до того, що брати вирішують відправитися в захоплюючу подорож на пошуки справжнього чаклунства з давніх переказів.

IMDB: 7,4
Rotten Tomatoes: 85% (критики)
Metacritic: 62


"Емма"

Режисер: Отем де Вайлд

Емма Вудхаус (Аня Тейлор-Джой) вмирає від нудьги в сонному маленькому містечку. Її головна розвага – влаштовувати романтичні відносини своїх сусідів, неважливо, що нічого доброго з цього зазвичай не виходить. Загравшись чужими долями, чи не пропустить вона своє справжнє кохання?

IMDB: 6,9
Rotten Tomatoes: 85% (критики), 76% (глядачі)
Metacritic: 71

Рецензія: Олексій Першко (10)


"Гарячі матусі"

Режисер: Аксель Лаффон

Три подруги їдуть розвіятися на сонячний Лазурний берег. Відпочинок стає жарким, коли вони зустрічають трьох молодих хлопців.

IMDB: 4,5


"Однієї чарівної ночі"

Режисер: Крістоф Оноре

Марія – парижанка, і цим все сказано. Вона насолоджується свободою і чоловічою увагою, будучи заміжньою. Після сварки з чоловіком їй доводиться ночувати в готелі навпроти своєї квартири, через вікно спостерігаючи за чоловіком і згадуючи їх історію кохання. У неї є лише одна чарівна ніч, щоб вирішити, що робити далі, але непрошених порадників виявляється несподівано багато.

IMDB: 6,3
Rotten Tomatoes: 71% (критики)


"#ящетут"

Режисер: Ерік Лартіго

Французький шеф-кухар Стефан знайомиться в мережі з корейської художницею Су. Бурхливе листування надихає, і він вирішує поїхати в Сеул, але кохана не зустрічав його в аеропорту. Стефан чекає її в терміналі. Він зачаровує всіх і стає інтернет-сенсацією, знаменитим "французьким коханцем". Але що чекає його за дверима аеропорту?

IMDB: 6,1

Юрий Шевченко 04 березня 2020
Like

Ім’я:
05 квітня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (12-18 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (12-18 березня)

Супергерой Він Дізель, Піноккіо та інші новинки прокату.

11 березня 2020 0 1275
Українське кіно під загрозою Українське кіно під загрозою

Офіційне звернення кіноспільноти

20 березня 2020 1 631
 Претенденти на 4-ту Дзигу Претенденти на 4-ту Дзигу

Оголошено список номінантів на Четверту Національну Кінопремію "Золота Дзиґа"

18 березня 2020 0 626
«Молодість» - не Канни «Молодість» - не Канни

MO49. Кіно #НеБезПитань

20 березня 2020 0 589
Джеффрі Раш: від пірата до аристократа Джеффрі Раш: від пірата до аристократа

Перша серйозна роль Джеффрі Раша принесла йому «Оскар» та стала ідеальним стартом у кар'єрі талановитого австралійця. Тепер актор є зразком...

01 квітня 2020 2 298