Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 серпня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 серпня)

"Смерть і життя Джона Ф. Донована"

Режисер: Ксав'є Долан

У центрі сюжету – зоряний американський актор Джон Донован (Кіт Герінґтон), який листується з 11-річним хлопцем з Англії. Це спровокувало бурхливу реакцію громадськості і призвело до непоправних наслідків в житті і кар'єрі обох.

IMDB: 6,3
Rotten Tomatoes: 18% (критики), 70% (глядачі)
Metacritic: 28"Королеви криміналу"


Режисер: Андреа Берлофф

Історія трьох домогосподарок, які проживають в нью-йоркському районі "Пекельна кухня", чиїх чоловіків-мафіозі ФБР посадило у в'язницю. Справа відбувається в 1978 році, у цих дам немає нічого, крім бажання домогтися свого, взявши справи ірландської мафії в свої руки. Виявляється, що і тут вони відчувають себе як риба у воді в усьому: від рекету до усунення конкурентів."Берлін, я люблю тебе"

Смішні, романтичні, драматичні, фантастичні історії звичайних людей переплітаються в великому і благородному місті Берліні.

Чи зможе примирити світську маму і совісну дочку хлопчик, що не розмовляє їхньою мовою? Чи вдасться старому ловеласу спокусити чергову надзвичайну красуню, і чому вона нагадує йому його власну дочку? Чому раннім недільним ранком може навчити підлітка хмільний трансвестит? Чи вийде у відомого режисера, втомленого від голлівудських чвар, знову знайти смак до життя?

IMDB: 4,5
Rotten Tomatoes: 12% (критики), 30% (глядачі)
Metacritic: 34"Страшні історії для розповіді в темряві"

Режисер: Андре Овредал

Компанії підлітків треба розгадати таємницю зловісних смертей, які наводять жах на всю округу. Вони повинні подолати страх, щоб врятувати своє місто.

IMDB: 8,9"Angry Birds в кіно 2"

Режисер: Туроп Ван Орман

Птахи дізналися про існування голодних зелених свиней, після чого почалася священна війна, яка тривала багато років. Однак тепер на горизонті з'явився новий ворог – Зета, мешканка третього, замерзлого острова. Вона вважає, що все повинні відчути на собі силу холоду, і починає атаку на далеких родичів, що мешкають в теплих краях. Тепер птиці і свині повинні об'єднатися, щоб зупинити заморозки.

IMDB: 6,9
Rotten Tomatoes: 82% (критики), 66% (глядачі)
Metacritic: 60"Життя на повторі"

Режисер: Ерве Мімран

Ця історія заснована на біографії колишнього глави компанії "Peugeot" Крістіана Стьєффа. Високопрофесійний бізнесмен вічно кудись поспішав, але, переживши інсульт, зрозумів, що у нього по суті нічого і немає. За допомогою терапевтів і своєї сім'ї Крістіан спробує відбудувати своє життя заново.

IMDB: 6,3

Юрий Шевченко 07 серпня 2019
Like

Ім’я:
09 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 841
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 130