Джеффрі Раш. Життя в цитатах


Джеффрі Раш. Життя в цитатах

У 63-й день народження відомого австралійського актора kino-teatr.ua розповідає про Джеффрі Раша його ж словами.

"Мені подобається вивчати словники, щоб зрозуміти, скільки слів я не використовую. Мені до душі звучання деяких слів. Наприклад, "помпон" - відмінно звучить!".

"Мені подобається фантазувати про те, що я став шеф-кухарем. Я дійсно люблю готувати".

"В Австралії всі займаються спортом. У цьому відношенні я зрадив свою батьківщину".

"Люди заінтриговані і зачаровані, іноді навіть одержимі особистим життям відомий персонажів".

"Коли мені говорять, що я зіграв приголомшливо, мені не хочеться, щоб наступного разу вони обговорювали мій провал. Але у мене були провали. Після них просто встаєш, обтрушуєшся і йдеш далі".

"У більшості фільмів, в яких я знімався, великий каст, але майже всі актори - прекрасні люди. Але ніколи я не працював з більш примхливим колегою, ніж мавпа з "Піратів Карибського моря".

"Коли я заповнюю податкову декларацію, то завжди хвилююся, вказуючи в графі "професія", що я актор".

"Тобі говорять, що необхідно буде поцілуватися по-французьки з Кейт Вінслет і за це ще й заплатять. Хто ж будемо роздумувати?!"

"Коли тобі за сорок, то доводиться працювати з молоддю, яка годиться тобі в діти. Я граю їх батька чи вчителя. І думаю - ех, я більше не з їхньої компанії"."Я вмираю майже в кожному моєму фільмі".

"Погоджуючись зніматися в "Зелений ліхтарі", я майже нічого не знав про цей комікс. Я люблю Супермена".

"Я читаю рахунок своєї Mastercard, і в мене часто починають боліти очі".

"Мої найсильніші образи - відчужені чоловіки, які залишаються в пам'яті".

"Я запитав: "Хто цей хлопець"? Мені розповіли, що він наполовину риба, наполовину птах, є в ньому щось від ящера. Коли виявилося, що мені не потрібно буде п'ять годин проводити в гримерці, я зрозумів, що роль мені підходить".

"Мені подобається, що я продовжую зніматися по всьому світу, хоча живу в Мельбурні. Здорово літати на роботу. День в літаку - що тут такого?".

"Я ніколи не був лідером. Я хороший характерний актор, як кажуть, але не головний герой. Це дозволяє мені виконувати різноманітні ролі".

"Було б цікаво зустрітися з історичними особистостями, яких я грав. Мені здається, у них всіх були проблеми з шкірою і погане дихання".

"Зачіска - мозок персонажа".

"Я служу своєму персонажеві, а не навпаки. Інший раз замислююся: людей мистецтва я вже грав, і письменників грав, і акторів. Так чому б мені не зіграти марнославного, помпезного пірата? Іноді мені подобається ламати правила"."В Австралії в кожній школі є басейн, ми живемо на узбережжі, люди постійно плавають і займаються спортом. Так що, якщо ви хочете стати актором або музикантом, будьте готові, що ваш рідний батько назве вас "бабою".

"Зв'язок з батьківщиною предків - Німеччиною - я спочатку відчув гастрономічно - бабуся робила дуже смачну квашену капусту і пекла з нею такі запашні пироги, що запах можна було почути за кілометр від дому".

"Актори - діти, які відмовляються подорослішати".

"Пам'ятаю, ввечері в п'ятницю я здав останній іспит, а вранці в понеділок вже приступив до роботи за трирічним контрактом як актор. Вдало все вийшло".

"Іноді попадаються сценарії, від яких ти миттєво приходиш в захоплення. Я почав читати "Закоханого Шекспіра" і на четвертій сторінці твердо вирішив, що не можу упустити такий шанс".

"Ніхто не говорив, що старіти легко. Коли тобі за сорок, то потрібно поменше читати газети, коли за п'ятдесят  - звикнути, що волосся росте там, де його раніше не було. Це важкий удар по зарозумілості".

"З кожним фільмом я починаю все з нуля. Завжди шукаю для себе щось особливе".

"Щастя - це можливість здійснити задумане. Мене робить щасливим класична музика. І, звичайно, мої діти".

"Моя стихія - це Європа і Ізраїль".

"Актор - це людина, яка повністю розчиняється в уяві. Грати - це дивно. У кіно я божеволію від атмосфери на майданчику".

Юрий Шевченко 06 липня 2014
Like

Ім’я:
27 вересня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (27 серпня - 2 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (27 серпня - 2 вересня)

Новий Нолан і інші новинки прокату.

27 серпня 2020 0 1875
Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі

9 найкращих ролей Білла Мюррея

01 вересня 2020 0 980
Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня)

Кіану Рівз, нові Люди Ікс і інші новинки прокату.

03 вересня 2020 0 955
Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня)

Мулан, Наталія Орейро і інші новинки прокату.

10 вересня 2020 0 825
Сила креативу Сила креативу

KMW Global Marathon оголошує спікерів національної дискусії «Сила креативу. Як побудувати стійку екосистему аудіовізуального бізнесу в...

09 вересня 2020 0 782