Джордж Клуні. Обране


Джордж Клуні. Обране
Сьогодні Джорджу Клуні виповнюється 54 роки. На честь Дня народження портал kino-teatr.ua згадав найкраще з фільмографії актора.
«Від заходу до світанку»
Рік: 1995
Режисер: Роберт Родрігес
Жанр: жахи, фентезі
Рейтинг IMDB: 7.3
Сюжет: рятуючись від поліції після пограбування банку, два брати-грабіжники беруть у заручники священика і його дітей. Поблизу американського кордону вони вирішують провести ніч у придорожньому барі. Тут усе й починається…
«Три королі»
Рік: 1999
Режисер: Девід О. Расселл
Жанр: бойовик, драма
Рейтинг IMDB: 7.2
Сюжет: Ірак, березень 1991-го року. Американці святкують перемогу - вигнання військ Саддама Хусейна з Кувейту. Капітан спецпідрозділу Арчі Гейтс і троє його підлеглих абсолютно випадково стають володарями секретної карти, знайденої в... задньому проході одного з іракських вояків. Цінність її полягає в тому, що на карті вказано місце, де заховано золото Саддама, награбоване в Кувейті.
Рік: 2000
Режисер: Джоел Коен, Ітан Коен
Жанр: комедія, кримінал
Рейтинг IMDB: 7.8
Сюжет: у шахрая Еверетта Макгілла на волі термінова справа, але як втекти з в'язниці, якщо ти скутий одним ланцюгом з двома ув'язненими? МакГілл розповідає своїм сусідам історію про прихований мільйон доларів і про те, що скоро все це багатство опиниться під водою.
Він обіцяє розділити награбоване на трьох, і його тюремні брати погоджуються відправитися на порятунок грошей. Але про те, заради чого насправді затіяна вся ця одіссея, знає тільки Еверетт.
Рік: 2005
Режисер: Джордж Клуні
Жанр: бойовик, драма
Рейтинг IMDB: 7.6
Сюжет: в 1953 році американський тележурналіст Едвард Марроу розв'язав в ефірі справжню війну проти ярого антикомуніста, сенатора Джозефа Маккарті. У відповідь Маккарті, який влаштував в країні «полювання на відьом», звинуватив Марроу в симпатії до комуністів. Але відстоювання демократичних прав американців журналістом стало початком кінця одіозного політика.
Рік: 2005
Режисер: Стівен Гейган
Жанр: трилер, драма
Рейтинг IMDB: 7.0
Сюжет: Роберт Баєр - ветеран ЦРУ, що пропрацював в агентстві 21 рік. Весь цей час він боровся з тероризмом у всьому світі. Однак, після закінчення «холодної війни», коли загроза тероризму зросла, ЦРУ урізав фінансування проектів на Близькому Сході і, в підсумку, втратив контроль над стратегічно важливим регіоном.
Боротьба розгорається з новою силою і набуває особистого характеру, коли керівник нафтової компанії Брайан Вудман готується укласти угоду з шейхом однієї з країн Близького Сходу, багатою нафтою, і, в той же час, переживає серйозну сімейну трагедію зі своєю дружиною Джулі...
Рік: 2009
Режисер: Джейсон Райтман
Жанр: драма, мелодрама
Рейтинг IMDB: 7.5
Сюжет: Райан Бінгем - корпоративний юрист, який увесь час проводить у відрядженнях. Зразковий споживач, він досяг успіху в корпоративних зв'язках, чим не може похвалитися в особистому житті. Стосунки на одну ніч для нього просто частина довгого списку з незліченними люксами готелів, орендованими автомобілями, електронною поштою і повідомленнями на автовідповідачі. Постійні роз'їзди віддалили його від рідної сім'ї, а свою він так і не створив...
Рік: 2011
Режисер: Александр Пейн
Жанр: драма
Рейтинг IMDB: 7.4
Сюжет: головний герой - багатий гавайський землевласник. Він разом з двома дочками намагається знайти коханця дружини, щиро вірячи у те, що таким чином врятує сімю.

Сергей Задко 06 травня 2015
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (2 - 8 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (2 - 8 січня)

Новорічні фільми!

02 січня 2020 0 1279
Що в кіно? Прем'єри тижня (16-22 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (16-22 січня)

Два українські фільми та інші новинки прокату.

16 січня 2020 0 945
Що в кіно? Прем'єри тижня (9-15 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (9-15 січня)

Роберт Дауні-молодший в "Дулітлі" та інші новинки прокату.

10 січня 2020 0 876
Франція онлайн Франція онлайн

Фестиваль франкомовного кіно MyFrenchFilmFestival повертається в 10-й раз

10 січня 2020 0 818
Що в кіно? Прем'єри тижня (23-29 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (23-29 січня)

Уявний Гітлер, Вілл Сміт та інші новинки прокату.

23 січня 2020 0 481