Кері Малліган. Обране


Кері Малліган. Обране
Сьогодні Кері Малліган виповнюється 30 років. На честь Дня народження портал kino-teatr.ua згадав найкраще з фільмографії актриси.
Рік: 2008
Режисер: Лоне Шерфіг
Жанр: драма
Рейтинг IMDB: 7.3
Сюжет: Дженні 16 років, вона здібна учениця, талановита віолончелістка і просто хороша дівчинка. Вона мріє про освіту, і конкретно про Оксфорд. На дворі початок 60-х, а Дженні живе в сонній і нудній провінції. Оксфорд - її шанс. І тут Дженні знайомиться з привабливим красенем Девідом, який вдвічі її старше, але зате водить спортивну машину, носить модний одяг, знає про джаз і Равеле, арт-аукціони і закриті клуби, вікенд в Парижі та інші шикарні речі. Після цього Оксфорд перестає здаватися Дженні обов'язковим пунктом програми.
«Не відпускай мене»
Рік: 2010
Режисер: Марк Романек
Жанр: фантастика, драма
Рейтинг IMDB: 7.2
Сюжет: троє головних героїв виросли в інтернаті і були позбавлені ​​будь-якого контакту з навколишнім світом. Але з часом друзі дізнаються, хто вони насправді...
Рік: 2011
Режисер: Стів Маккуїн
Жанр: драма
Рейтинг IMDB: 7.3
Сюжет: Брендон - 30-річний житель Нью-Йорка, що страждає від нездатності контролювати своє сексуальне життя. Еротоман і сексоголік, він вічний завсідник нічних клубів, стрип-барів і секс-чатів. Він навдивовижу успішний спокусник, перед його сексуальними чарами не може встояти жодна дівчина. Світ Брендона перевертається з ніг на голову, коли до нього приїжджає рідна сестра Сіссі.
Рік: 2012
Режисер: Ітан Коен, Джоел Коен
Жанр: драма, музика
Рейтинг IMDB: 7.5
Сюжет: життя Льюіна Девіса постійно знаходиться на перехресті. Він талановитий музикант і співак, який грає в стилі фолк. Але грає він тільки для власного задоволення. Постійні проблеми, більшість з яких він створює собі сам, а так само бідність не дозволяють йому жити на повну, хоча він і не особливо скаржиться. Льюін не гребує будь-якою роботою, йому часто допомагають друзі, іноді він заробляє на життя грою на гітарі, саме так він виживає. На вулиці 60-і, революційне десятиліття. Та невблаганна зима, яку музикант провів у Нью-Йорку, подарувала герою масу нового досвіду, який пізніше виллється в рішучість працювати з лейблами.
Рік: 2013
Режисер: Баз Лурман
Жанр: драма, мелодрама
Рейтинг IMDB: 7.3
Сюжет: навесні 1922 року, в епоху зруйнованої моралі, блискучого джазу і «королів контрабандного алкоголю», Нік Каррауей приїжджає з Середнього Заходу в Нью-Йорк. Переслідуючи власну американську мрію, він селиться по сусідству з таємничим, відомим своїми вечірками мільйонером Джеєм Гетсбі, а на протилежному березі бухти проживають його кузина Дейзі і її чоловік, гульвіса і аристократ, Том Б'юкенен. Так Нік виявляється залученим у захоплюючий світ багатих - їх ілюзій, кохання і обманів. Він стає свідком того, що відбувається в цьому світі і пише історію неможливого кохання, вічних мрій і людської трагедії, які є відображенням сучасних часів і звичаїв.

Сергей Задко 28 травня 2015


Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 1677
Початок весни Початок весни

Стартують покази онлайн-кінопрограми «Французької весни в Україні – 2021»

23 квітня 2021 0 1492
І вдома, і в кіно І вдома, і в кіно

8-й Чілдрен Кінофест оголосив програму

28 квітня 2021 0 1024
Не блокбастерами єдиними Не блокбастерами єдиними

Фестиваль американського кіно «незалежність» відбудеться 13-19 травня у Києві

29 квітня 2021 0 950
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня)

Кінотеатри відкриваються!

30 квітня 2021 0 906