Тіль Швайгер в Києві: Фанатки розбушувались


Тіль Швайгер в Києві: Фанатки розбушувались

Європейські, а тим більше американські зірки не часті гості в Україні. Ймовірно, тому кожен приїзд мало-мальськи пристойного представника музичної або кіноіндустрії справжня подія для нас.

Такою подією став і приїзд до Києва німецького актора Тіля Швайгера, який днями представив глядачам фільм «Спокусник 2». Як і в першій частині фільму, режисером сиквела виступив сам Швайгер. Він зізнається, робота над цією картиною допомагає йому налагоджувати стосунки з дочкою Еммою, яка знімається в обох частинах «Спокусника».

- Мені подобається працювати з Еммою на одному знімальному майданчику, - ділиться актор. - Поза майданчики вона може не слухатися мене, може вередувати. Але як тільки ми стоїмо перед камерою, вона стає найслухнянішою дитиною у світі. Тобто, мені хоч іноді випадає можливість нею покомандувати.

Цікаво, що деякі шанувальники Тіля Швайгера якимось чином почули про те, де зупинився актор, і зустрічали його відразу по приїзду з аеропорту. Втім, до честі зорової пам'яті киян, варто відзначити, що і випадкові перехожі визнали німецьку зірку. Втомлений Швайгер був не надто говіркий, але от фотографувався і роздавав автографи з задоволенням.

Вдалося Швайгеру і трохи побродити по Києву - часу вистачало не на багато чого, тому актор встиг заглянути тільки на Андріївський узвіз, де його чекала зустріч з його фанатом із ... Німеччини. Тіль упізнав в людині, що прямувала за усією свитою, свого фаната, і підкликав його до себе. Виявилося, це не перша їх закордонна зустріч - раніше вони так само зіткнулися на вулиці в Барселоні. Щоправда, не до кінця зрозуміло, чи дійсно це збіг чи проста одержимість.

Сама екскурсія захопила актора, і він зізнався - про історію України тай взагалі про саму країну знав небагато:

- Все, що я знав про Україну - це те, що тут живуть брати Клички, а українці їдять борщ. До речі, борщ мені не подобається, пробував його в Росії. Але спробую ще раз і в Києві - раптом у вас смачніше?

А ось Андріївський узвіз актор залишив з порожніми руками - жодних сувенірів не купував. Мало часу, - стверджує Швайгер. Але фото на пам'ять зробив.

Ця коротка прогулянка стала невеликим затишшям перед бурею - в кінотеатрі "Сінема Сіті", де проходила прем'єра «Спокусника 2», актора чекала справжній натовп шанувальників (хоча, звичайно, в основному шанувальниць). Публіка оточила Тіля Швайгера вже на вході, а своєрідний купол над ним створили оператори і фотографи, що піднімали вгору свої камери. Вирватися з цієї тисняви було доволі непросто, але все ж німець зі спокійною добродушністю роздавав автографи. Щоправда, до другого відділення програми - прем'єри для зірок - Швайгер був вже добряче потяганим і змученим.

Незважаючи на такий ажіотаж навколо своєї персони, актор встиг відзначити красу українських жінок. Віднедавна, а саме після розлучення зі своєю дружиною (яке до цих пір не оформлене офіційно через дорожнечу даної процедури у Німеччині) і після пари романів з моделями, Швайгер знову в пошуку супутниці життя. На питання, чого ж він очікує від дами серця, Тіль відповідає так:

- У мене немає певного ідеалу - мені не важливо, якого кольору в неї будуть волосся або очі, яким буде її зріст, - говорить актор. - Головне, щоб у неї було гарне почуття гумору. І, головне, щоб ми з нею вміли сміятися над одним і тим же - саме з такою людиною завжди просто і приємно.

Тіль Швайгер після прем'єри затримався в Києві ще на один день, але без публічних появ - швидше, щоб відпочити перед продовженням промо-туру «Спокусник 2». У його планах було зустрітися з Володимиром Кличком, з яким вони разом знімалися у фільмі «Красунчик». Однак вони розминулися буквально на день-два - Кличко незадовго до приїзду Швайгера залишив Україну. 

Відео прогулянки Тіля Швайгера Києвом:

Катя Зиновьева 05 липня 2013


Ім’я:
11 травня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 1890
Початок весни Початок весни

Стартують покази онлайн-кінопрограми «Французької весни в Україні – 2021»

23 квітня 2021 0 1707
І вдома, і в кіно І вдома, і в кіно

8-й Чілдрен Кінофест оголосив програму

28 квітня 2021 0 1247
Не блокбастерами єдиними Не блокбастерами єдиними

Фестиваль американського кіно «незалежність» відбудеться 13-19 травня у Києві

29 квітня 2021 0 1172
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня)

Кінотеатри відкриваються!

30 квітня 2021 0 1163