Вакарчук: "Всі наши проекти зараз за благодійні"


Вакарчук:

Виступ "Океану Ельзи" 21-го червня 2014-го року на НСК "Олимпійський" зібрав понад 75 шанувальників творчості гурту и став рекордним за відвідуваністю в історії України.

26-го лютого в прокат виходить кінотеатральна версія шоу, яку першими змогли побачити журналісти. Пресс-показ відвідали Святослав Вакарчук, Денис Дудко, Мілош Єліч та Денис Глінін, які поспілкувалися з представниками ЗМІ.

"Цього разу ми вирішили не робити гучних світських подій - не час до цього. Презентація для преси - це скромно і правильно", - підкреслив Вакарчук.

"Спочатку це мав бути фільм, перемішаний з концертом, але креативний розум Сергія Созановскього придумав зробити з цього два різні продукти. Особисто я вважаю, що це правильно. Я бачив черновий монтаж документального фільму і розумію, що він зовсім не про музику, а про інші речі: про емоції, про життя, про те, що нас оточує. Наскільки я розумію, він вийде восени"."Що стосується концерту, то я хотів би подякувати всім, хто робив його. Це й велика команда українських режисерів і операторів, і також британські оператори. Зокрема Енді Хорнер, який колись робив нам кліп "Обійми", а тепер приїхав, щоб працювати над цим проектом, та наш старий друг і партнер Віталій Телезін, який зводив звук. Це було дуже непросто, тому що багато речей, які ви почули, звучать краще, ніж насправді. Все треба було вилизувати. Ніхто нічого не переспівував і не перегравав, але не будемо робити вигляд, що ми просто включили живий запис - це була довга робота".

"Не знаю, як все звучало в IMAX - ми дивилися фільм в маленькому кінотеатрі. Я вперше побачив концерт "Океана Ельзи", і мені сподобалося. Тільки трохи голова в кінці боліла - дуже голосно було. Видно, ми більше звикли стояти на сцені, а не під нею".

"Питають завжди, чи будуть покази цього концерту мати благодійне спрямування. Я хочу раз і назавжди сказати: якщо ви бачете в цей час якісь проекти - мої чи групи "Океан Ельзи" - то всі вони за замовчуванням благодійні. Кажу це наперед, щоб більше не відповідати на подібні питання. Ми вже домовились про співпрацю з Львівським військовим госпіталем і будемо передавати туди частину коштів від зборів. Після Львову і Запоріжжя підемо в наступний регіон України, попереду ще багато планів. Зараз ми їдемо в Америку, в Сан-Франциско, і будем співпрацювати з місцевими благодійними організаціями".

Loading the player ...

"Вчора я повідомив в Твіттері, що ми написали нову пісню. Це правда. Все вийшло спонтанно, вона емоційна, не стільки про події, які відбуваються, а про їхні причини. Це пісня-запитання до нас з вами. Зараз вона в процесі зведення, шукаємо команду, яка зніме достойне відео. Якщо все буде добре, то десь за місяць ви побачите готову роботу".

"Ми впливали на звук у фільмі, бо ми в цьому розбираємось. На монтаж - фактично ні. Відверто скажу: мені здалось, що було мало світла на публиці, але ми спочатку взагалі не збиралися робити з концерту щось подібне".

"Еталони моїх концертів? Я бачив не так много виступів. Є концерт Queen на Wembley, всі його знають - він дуже сильний з точку зору емоцій, все дуже якісно знято, але музично в них були сильніші шоу. Коли в нас веселий настрій і ми збираємося в готельному номері, то все зводиться до перегляду концертних записів Led Zeppelin".

Loading the player ...

"Чому ми вибрали для фільму саме цей концерт? Він сподобався нам, в першу чергу, звуком. Був дуже класний концерт з симфонічним оркестром в Палаці України, але виявилося, що там був розстроєний рояль, і з цим нічого не можна було зробити. Неможливо було зробити повноцінний виступ. Багато концертів показували по телевізору, але телебачення не таке вибагливе. Але коли ти приходиш в кінотеатр, то все повинно бути майже ідеально. Трекліст? Ми вибрали ті пісні, які вийшли накраще по звуку".

"В цьому концерті ви бачите дві групи. Я дуже радий, що в моєму житті є зараз ця, але також я сумую за іншою".

"Гімн України? Ми не виконували його на сцені, могли, звичайно вставити, але я скажу відверто. Можливо, це було б правильно і патріотично, але скрізь вставляти гімн, бо це тренд? Я б не хотів. Це дуже обережна гра. Ми не хотіли, щоб це виглядало штучно".

ЮШ 24 лютого 2015Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2956
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 2093
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1401
Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 182