addams-family-2

Кінотеатр Parus Cinema


г. Луганськ, вул. 2-а Червонопрапорна, 28
(099) 22-68-198

Опис кінотеатру


Вперше в Луганську показ 3D заснований на електронних окулярах з рідкокристалічними затворами. В наших окулярах очі не болять! Завдяки синхронізації з проектором, затвори черзі закриваються, дозволяючи кожному оці бачити свою частину картинки роблячи зображення більш реалістичним.

Parus Cinema єдиний в Луганську кінотеатр, в репертуарі якого Ви можете переглянути улюблені кінофільми, які вже не демонструються в інших кінотеатрах. Несправедливо, що всі кінотеатри одночасно показують одні й ті ж фільми. Хто сказав, що кінотеатри за Вас повинні приймати рішення, коли і який фільм Вам потрібно дивитися, при цьому неучітивая ні Ваш відпустку, ні сесію, ні жнива на дачі?

Крім того жоден кінотеатр не дає можливості подивитися повторно улюблений фільм через кілька місяців після прем'єри. А в ті тижні, коли у Вас є час дивитися кіно - кінотеатри пропонують Вам вибирати тільки з двох-трьох фільмів.

Наш кінозал вирішив ці проблеми. Мі відбираємо найкращі фільми, яких Ви не знайдете в інших кінотеатрах. Перевага надаємо фільмів у форматі 3D.

Як справедливо зазначають відвідувачі, в кінотеатрі «Parus» дуже комфортний і затишний кінозал, якісний об'ємний звук, 3D не стомлює очі, а сервіс приємний.

Влаштовуйтеся зручніше на наших м'яких кріслах перед великим екраном 5 на 3 метри зі спеціальним срібним покриттям, запасіться смачним попкорном і приготуйтеся до незабутніх вражень!

Зручно: відправте SMS з текстом anons на номер 8668 та отримайте розклад на весь тиждень!Ім’я:
09 грудня 2021
Ваш коментар
Критик
Критик 21 лютого 2013 14:04
0
Показывают старье, скачанное из интернета, пока я был в отпуске на даче.
.